Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Jane's F/A-18 Super Hornet (PC)

Jane's F/A-18 Super Hornet PC

Jane's F/A-18 Super Hornet to wyprodukowany przez studio deweloperskie Jane's Combat Simulations symulator lotniczy, pozwalający graczom wcielić się w rolę pilota nowoczesnego myśliwca bojowego.

Symulacje | samoloty

PC Windows
Okładka Jane's F/A-18 Super Hornet (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

7stycznia2000

7lutego2000

pudełko PL

Jane's F/A-18 Super Hornet to symulator opracowany przez zespół, który stworzył obsypanego nagrodami Jane's F-15. Sprawi on, że na samą myśl o pilotowaniu tej potężniej maszyny bojowej, poczujesz przenikające do szpiku kości emocje, poczujesz, jak podniecenie ściska jelita, a serce przyspiesza bicie. F/A-18 oddaje przeżycia pilota marynarki wojennej USA z niespotykaną dotąd precyzją, aż po najdrobniejszy wzrost poziomu adrenaliny we krwi.

  • Lądowanie na trzeciej linie - w czasie tej najbardziej realistycznej operacji powietrze - lądownik, dostępnej na PC, poczujesz, jak podwozie dotyka pokładu.
  • Starannie odtworzony „Wirtualny Kokpit” - wszystkie wskaźniki i przyciski działają z taką samą skutecznością, jak w rzeczywistości. Kokpit zachowuje pełną funkcjonalność nawet w czasie namierzania i ryglowania celu.
  • Bezprecedensowy system łączności - od wieży po pokład, i wszystko co jest pomiędzy nimi - poznasz najautentyczniejsze procedury komunikacyjne U.S.Navy.
  • Wyjątkowy arsenał broni - podobnie, jak prawdziwy Super Hornet, F/A-18 posiada niezwykle szeroki wachlarz broni powietrze-powietrze i powietrze-ziemia, szerszy niż jakikolwiek inny myśliwiec używany w XX wieku.
  • Grafika nowej generacji - dwa miliony kilometrów kwadratowych dynamicznie oświetlonego i pełnego detali terenu.
  • Wrażenie szybkości - niezwykle intensywne w czasie lotu z prędkością ponaddźwiękową na niskim pułapie. Specjalnie „szumy”, odtwarzane w czasie lotu na niskim pułapie, nieprawdopodobnie potęgują wrażenie prędkości, gdy maszyna przesuwa się nad terenem.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 63 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Jane's F/A-18 Super Hornet

12+

Wymagania sprzętowe Jane's F/A-18 Super Hornet

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 350MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D + wykorzystuje joystick

Następca Janes Combat Net?

wiadomość25 lipca 2001

Od czasu zamknięcia najpopularniejszego „symulacyjnego” serwisu matchmaking’owego miłośnicy tego gatunku mieli bardzo utrudnioną możliwość gier wieloosobowych. Być może obecnie sytuacja ulegnie poprawie dzięki nowemu serwisowi Hyperfighter.

Co kryje się za nazwą Harpoon 2004?

wiadomość13 marca 2001

Miłośnicy symulatorów samolotów bojowych na pewno znają i bardzo pozytywnie oceniają produkty Janes. Jednym z ostatnich była mocno odświeżona symulacja F 18 Hornet. Właśnie do tej pozycji została stworzona dostępna w sieci nowa kampania pod nazwą Harpoon 2004, w której...