Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCPS2GCNXBOX
Okładka Jacked (PC)

Jacked

Torque: Savage Roads

Jacked to gra zręcznościowa, której istotą są szaleńcze pojedynki motocyklowe.

Wyścigi

Okładka Jacked (PC)

wydawca PL: OniGames

data premiery gry:

anulowana

GCN

10lut2006

XBOX PS2 PC

Jacked to gra zręcznościowa, której istotą są szaleńcze pojedynki motocyklowe. Szybkość i styl jazdy stanowią tu drugorzędny aspekt zmagań – priorytetem jest jak najskuteczniejsza eliminacja przeciwników przy pomocy najróżniejszych broni palnych, granatów, gasrurek, koktajli Mołotowa czy po prostu kopniaków. Zabawa została w całości umiejscowiona na terenie Stanów Zjednoczonych, a jej ostatecznym celem jest wygranie wszystkich wyścigów motocyklowych w kolejnych stanach, począwszy od Nowego Jorku a na Nevadzie skończywszy. Tras jest w sumie 24 i wiodą one zarówno przez pustkowia, ulice wielkich miast, kilkupasmowe autostrady czy w końcu przez wąskie górskie serpentyny. Ważnym aspektem Jacked jest własna kolekcja motocykli. Możemy ją ustawicznie powiększać spychając oponentów z siodeł motorów i wskakując na ich miejsce w czasie wyścigów.

Autorzy programu przygotowali w sumie sześć grywalnych postaci do wyboru, a także 18 high-endowych motocykli do „okiełznania”, osiągających prędkości do 300 km/h. Ponadto zaproponowali siedem typów zabawy, a wśród nich zwyczajny wyścig (Race), pojedynek gangów (Gang Battle) lub walkę o przetrwanie (Survival). Dodatkowo osiem z dostępnych tras pozwala na równoczesną rozgrywkę dwóch osób w następujących trybach: Race i Gang Battle. Nie należy też zapominać o całej gamie ukrytych zawodów i gadżetów, jakie stają przed nami otworem w miarę wygrywania kolejnych pojedynków.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 466 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 0,9 / 10 na podstawie 40 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 6,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Jacked

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Torque: Savage Roads

Nintendo GameCube

Nintendo GameCube

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PC
GCN
XBOX
PS2