Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Ironsight (PC)

Ironsight PC

Sieciowy FPS dostępny w modelu free-to-play z mikropłatnościami. Akcja Ironsight toczy się w niedalekiej przyszłości, w której ludzkość podzieliła się na dwie wrogie frakcje, walczące o resztki zasobów naturalnych naszej planety.

Akcji | FPP | science fiction | zagraj za darmo | FPS | sieciowe | multiplayer | strzelanki

PC Windows
Okładka Ironsight (PC)

producent: Wiple Games

wydawca: gamigo AG

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1lutego2018

Open Beta

Szczegóły na: https://ironsight.aeriagames.com/news/184563/get-ready-for-the-open-beta

2020

Ironsight jest multiplayerowym FPS-em opracowanym przez koreańskie studio Wiple Games. Produkcja trafiła na platformę PC, gdzie jest dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Fabuła

Akcja Ironsight toczy się w dystopijnej wersji roku 2025, kiedy to ziemskie zasoby naturalne są już na wyczerpaniu. Do walki o kontrolę nad ostatnimi źródłami surowców stanęły dwie zmilitaryzowane frakcje, czyli North Atlantic Forces (NAF) oraz Energy Development Enterprise Network (EDEN). Gracz opowiada się po jednej ze stron konfliktu, wcielając się w reprezentującego ją żołnierza.

Mechanika

W wydanym na platformie PC Ironsight akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Schemat rozgrywki opiera się na wieloosobowych starciach rozgrywanych na kilkunastu zróżnicowanych mapach. W trakcie walki robimy użytek z rozbudowanego arsenału – do naszej dyspozycji oddano ponad setkę broni pokroju karabinów maszynowych i snajperskich, karabinków SMG oraz strzelb. Ich uzupełnieniem są drony, których umiejętne wykorzystanie potrafi odmienić losy bitwy – możemy zrzucać z nich napalm, prowadzić ostrzał z powietrza czy choćby uderzać impulsami elektromagnetycznymi.

Zarówno ubiór prowadzonego do walki żołnierza, jak i wygląd broni, możemy dostosować do indywidualnych preferencji, wykorzystując specjalne „skórki”; dostęp do nich otrzymujemy nie tylko w miarę postępów – możemy się w nie zaopatrzyć również poprzez wydanie realnej gotówki. Niezależnie od tego, jak szeroki jest wachlarz wykorzystywanych przez nas narzędzi, kluczem do sukcesu jest współpraca z innymi graczami – zawodnicy z całego świata mogą formować klany, by ramię w ramię walczyć o zwycięstwo w rankingach.

Tryby gry

Ironsight oferuje szereg wariantów rozgrywki opartych zarówno na konkurencji z innymi graczami, jak i na kooperacji oraz wspólnym wykonywaniu zadań.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa oprawa graficzna Inaronsight prezentuje przyzwoity poziom wykonania, z kolei soundtrack skutecznie potęguje tempo zmagań.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 7.6 / 10 na podstawie 48 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Ironsight

16+

Wymagania sprzętowe Ironsight

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 650 lub lepsza, 10 GB HDD, Windows 7
Minimalne: Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 9600 GT lub lepsza, 8 GB HDD, Windows 7