Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS4ANDSwitchiOS
Okładka Infinite Tanks WW2 (PS4)
OkładkaInfinite Tanks WW2 (PS4)

Infinite Tanks WW2

Zręcznościowa strzelanka od studia Atypical Games, w której zasiadamy za sterami czołgów i bierzemy udział w zaciętych drugowojennych bitwach. Infinite Tanks WW2 pozwala zarówno na samotną rozgrywkę, jak i na zabawę w trybie multiplayer.

Zręcznościowe | czołgi | sieciowe | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Infinite Tanks WW2 Premiera

3cze2021

Switch

23cze2021

iOS

15gru2021

AND

12sty2022

PS4

Gry podobne do Infinite Tanks WW2

Armored Warfare

World of Tanks: Console

War Thunder

Infinite Tanks WW2 jest zręcznościową strzelanką, która pozwala nam wziąć udział w pancernych bitwach z okresu II wojny światowej. Produkcja została opracowana przez studio Atypical Games i jest drugą odsłoną cyklu zapoczątkowanego w 2016 roku przez grę Infinite Tanks.

Mechanika

W Infinite Tanks WW2 możemy stanąć zarówno po stronie aliantów, jak i państw osi. Dokonany przez nas wybór determinuje to, jakie czołgi otrzymamy do dyspozycji. Wśród maszyn oddanych w nasze ręce znajdziemy między innymi takie okazy, jak Sherman M4A1, M18 Hellcat, M26 Pershing, Tiger 1 i Tiger II, Jagdpanther czy T-34. Zasiadając za ich sterami, uczestniczymy w widowiskowych potyczkach toczonych w pięciu historycznych lokacjach. Działania wojenne prowadzimy między innymi w skutej lodem Rosji, piaszczystej Afryce czy na malowniczych wyspach Pacyfiku.

Podobnie jak pierwsze Infinite Tanks, opisywana produkcja może pochwalić się bogatymi możliwościami ulepszania i modyfikacji poszczególnych czołgów. Oparty na kartach (które odblokowujemy w miarę postępów) system pozwala na mieszanie podzespołów różnych maszyn, a także na dostosowywanie ich wyglądu do indywidualnych preferencji.

Tryby gry

Infinite Tanks WW2 oferuje składającą się z 12 misji kampanię fabularną. Poza tym na sprawdzenie czeka tu tryb multiplayer, na który składają się takie warianty rozgrywki, jak King of the Hill, Capture the Bases oraz Team Deathmatch.

Kwestie techniczne

Infinite Tanks WW2 może się pochwalić miłą dla oka oprawą graficzną. Podobać się mogą zarówno dopracowane z dbałością o detale modele maszyn, jak i różnorodne lokacje. Dodatkowo w grze zaimplementowano realistyczny silnik fizyczny i złożony system uszkodzeń czołgów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-14  

Wymagania wiekowe Infinite Tanks WW2: 12+

Switch
PS4
iOS
AND