Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneANDiOS
Okładka Impossible Bottles (AND)
OkładkaImpossible Bottles (AND)

Impossible Bottles

Impossible Bottles to mobilna gra logiczna typu premium. Opowiada ona o przygodach naukowca pragnącego stworzyć niekończące się źródło energii, które zaspokoi potrzeby ludzi na całym globie. W tym celu konstruuje on gigantyczne, mechaniczne golemy produkujące energię.

Logiczne | 2D | rytmiczne | indie | eksperymentalne/artystyczne

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Impossible Bottles Premiera

2022

AND iOS

Gry podobne do Impossible Bottles

Lara Croft GO

Ghosts of Memories

Mekorama

Honig Studios to firma, którą raczej nie za bardzo kojarzą gracze. Choć deweloper ma na swoim koncie wiele projektów, to w większości przypadków nie mają one zbyt wiele wspólnego z klasycznymi, mobilnymi produkcjami, a bardziej z programami edukacyjnymi. Impossible Bottles na platformę AND i iOS można więc uznać za przełomową aplikację w dorobku tej firmy, gdyż jest to pełnoprawna gra logiczna typu premium (płatna).

Fabuła

Impossible Bottles opowiada o przygodach naukowca pragnącego stworzyć niekończące się źródło energii, które zaspokoi potrzeby ludzi na całym globie. W tym celu konstruuje on gigantyczne, mechaniczne golemy produkujące energię. Problem w tym, że nie działają one zbyt dobrze, więc naszym zadaniem jest znaleźć rozwiązanie na wszystkie techniczne problemy maszyn.

Kwestie techniczne

Jednym z jaśniejszych punktów Impossible Bottles na platformę AND i iOS jest znakomita, artystyczna oprawa graficzna, dzięki której produkcji nie sposób pomylić z żadną inną grą. Podczas zabawy trafiamy do rozmaitych lokacji podzielonych na dwie strefy – górną, w której żyją ludzie, oraz dolną, gdzie znajdują się roboty. Plansze, choć niewielkie, znacznie różnią się od siebie i np. w jednym przypadku mamy do czynienia z Aztekami oraz ich mechanicznym bogiem, a w drugim ze zwykłymi mieszkańcami niewielkiego domku i wariującym pod ich stopami robotem.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Impossible Bottles: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS