Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Imagine Modern Dancer (NDS)
OkładkaImagine Modern Dancer (NDS)

Imagine Modern Dancer NDS

Obejmujemy kontrolę nad karierą młodej tancerki specjalizującej się w nowoczesnych odmianach tańca. Rozwój umiejętności odbywa się dwoma metodami- poprzez oglądania powtórek występów lepszych tancerzy oraz za sprawą przekazywanych przez nich wskazówek.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Imagine Modern Dancer Premiera NDS

19września2008

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Imagine Modern Dancer to gra opracowana z myślą o dziewczynkach w wieku 8-12 lat. Młode użytkowniczki stają przed możliwością śledzenia kariery tancerki, koncentrując się na poznawaniu współczesnych odmian tańca. Warto zauważyć, że seria Imagine w przeszłości doczekała się już kilku zbliżonych tytułów, między innymi Imagine Ballet Dancer gdzie sterowaliśmy postacią baletnicy.

W trakcie zabawy poznajemy historię młodej i utalentowanej tancerki Laury, pomagając nastolatce w uzyskiwaniu kolejnych sukcesów w branży rozrywkowej. Ważną rolę we właściwym przebiegu kariery Laury odgrywa jej ekscentryczny trener. Rozwój umiejętności może też mieć jednak miejsce na dwa inne sposoby, a mianowicie dzięki oglądaniu powtórek występów lepszych tancerzy oraz za sprawą przekazywanych przez nich wskazówek. Właściwa zabawa opiera się na wypracowaniu odpowiedniego rytmu, gdyż wszystkie akcje musimy wykonywać bezbłędnie i w oparciu o informacje wyświetlanie na ekranie.

Główna bohaterka w miarę postępów w rozgrywce może nauczyć się niemal czterdziestu nowych ruchów tanecznych. Ważną rolę odgrywa odpowiednie przygotowanie się do pokazu. Musimy mianowicie zadbać o odpowiednią choreografię, łącząc ze sobą odblokowane już akcje, jak również nie zapominając o innych elementach związanych z pokazem. Do tej drugiej grupy możemy zaliczyć między innymi dobór odpowiedniego tła muzycznego. Lista dostępnych gatunków obejmuje w tym przypadku między innymi Funk, Pop Rock, Soul oraz R&B.

Ważną cechę gry stanowi opcja ustalania wyglądu oraz ubioru głównej bohaterki. Oprawa wizualna Imagine Modern Dancer prezentuje bardzo zbliżony poziom wykonania do innych tytułów z tej serii, a najwięcej uwagi z oczywistych względów poświęcono odwzorowaniu ruchów Laury.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna  

Klasyfikacja PEGI Imagine Modern Dancer

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.