Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Icebreaker (PC)

Icebreaker PC

Icebreaker Hockey

Gra sportowa, której głównym tematem są rozgrywki hokejowe. Autorzy postawili na zręcznościowy model zabawy, podkreślający dynamikę i brutalność przedstawianego sportu.

Sportowe | hokej

PC Windows
Okładka Icebreaker (PC)

producent: NaturalMotion

wydawca: 505 Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Icebreaker to zręcznościowa gra sportowa pozwalająca graczowi wziąć udział w rozgrywkach jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Ameryce Północnej – hokeju na lodzie.

Gra jest dziełem brytyjskiego studia NaturalMotion, wcześniej zajmującego się dostarczaniem narzędzi edytorskich i engine'ów dla innych deweloperów, służących do modelowania i animowania postaci pojawiających się na ekranie. Najbardziej znanym dziełem tej firmy jest technologia Dynamic Motion Synthesis, stanowiąca część silnika Euphoria, którą możemy zaobserwować w działaniu w takich tytułach, jak Star Wars: The Force Unleashed, czy Grand Theft Auto IV.

Pierwszą pełnoprawną grą autorstwa NaturalMotion była symulacja futbolu amerykańskiego z 2010 roku - Backbreaker. Podobnie jak ten tytuł i Icebreaker jest produkcją stawiającą na zręcznościowy model zabawy, podkreślający dynamikę i brutalność przedstawianego sportu.

Oprawa Icebreakera stworzona została w oparciu o narzędzia stanowiące podstawę dla Backbreakera i zaprojektowana w podobnej stylistyce. Szczególny nacisk został położony oczywiście na specjalność NaturalMotion, czyli animację postaci, która stworzona została przy wykorzystaniu techniki motion capture.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 8.8 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Gry podobne do Icebreaker

Wymagania wiekowe Icebreaker

odpowiednia dla każdego wieku