Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Hugo: The Magic Oak (PC)

Hugo: Zaczarowany Dąb PC

Hugo: The Magic Oak

Zręcznościówka należąca do popularnej serii skierowanej do najmłodszych graczy. Naszym zadaniem jest pomóc tytułowemu małemu trollowi Hugo odnaleźć drogę do domu, przeżywając po drodze mnóstwo ciekawych przygód i rozwiązując logiczne zagadki.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Hugo: The Magic Oak (PC)

producent: ITE Media APS

wydawca: ITE Media APS

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20lutego2001

20lutego2001

pudełko PL

Kolejna przygoda Hugo rozpoczyna się, gdy podczas beztroskiego pikniku w gronie rodzinnym mały troll zostaje nagle porwany. Gracz musi umożliwić mu w powrót do ukochanych, w czym pomocni będą przyjaciele, np. Kret da nam starą, zakurzoną mapę puszczy. Trzeba pomóc małemu Hugo odszukać drogę do domu zanim skończy się piasek w klepsydrze. Po drodze pomożemy królikom uniknąć strasznego wodospadu, pokażemy jak należy strzelać z łuku, ułożymy wzór z klocków domino, uratujemy rybkę przed zjedzeniem lub też pozbędziemy się w sprytny sposób wilków, które staną nam na drodze.

Gra Zaczarowany Dąb jest idealnym połączeniem interaktywnej zabawy i edukacji. Dzieci przeżyją tu wiele niespodziewanych i niesamowitych przygód oraz będą miały wiele ciekawych zadań do wykonania. Gra uczy elementów matematyki, ćwiczy pamięć, rozwija zdolności logicznego myślenia i kojarzenia faktów. Gra posiada trzy poziomy trudności dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

  • Interaktywna zabawa połączona z nauką matematyki.
  • Trzy poziomy trudności dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
  • 8 różnych zabaw.
  • Wspaniała dwu i trójwymiarowa grafika.
  • Matematyczne i logiczne gry z rodzinką Hugo.
  • Gra została wydana w polskiej wersji językowej.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,1 / 10 na podstawie 172 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

Klasyfikacja PEGI Hugo: Zaczarowany Dąb

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Hugo: Zaczarowany Dąb

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 166MHz
  • 32MB RAM
Bohaterowie sawanny w tym tygodniu

wiadomość24 lipca 2002

Jeszcze w tym tygodniu do sklepów trafi kolejna część przygód wesołego trolla! HUGO: BOHATEROWIE SAWANNY to jak zwykle niesamowita zabawa dla najmłodszych, z pięknie animowaną grafiką i profesjonalnie opracowanym dźwiękiem.

Wakacyjne koncerty z trollem Hugo

wiadomość6 lipca 2002

Cenega Poland, wydawca serii gier zręcznościowych i edukacyjnych z tytułowym trollem Hugo w roli głównej, organizuje serię wakacyjnych imprez dla najmłodszych, które odbędą się w nadmorskich kurortach turystycznych. Nie każde dziecko wie, że Hugo jest miłośnikiem muzyki. Przekonać się o tym będzie można już wkrótce, na specjalnie zorganizowanych koncertach, w czasie których Hugo będzie występował osobiście, w towarzystwie wielu gwiazd.