Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Hugo: Rollercoaster (PC)

Hugo: Zaklęta Kolejka PC

Hugo: Rollercoaster

Dzieci trolla Hugo razem z muchą Buzzy wędrują w poszukiwaniu ośmiu części do zniszczonej przez zazdrosną czarownicę Scyllę kolejki górskiej.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Hugo: Rollercoaster (PC)

producent: ITE Media APS

wydawca: ITE Media APS

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

31maja2001

3grudnia2001

pudełko PL

Dzieci Hugo: Rit, Rat i Rut, będąc na spacerze, zawędrowały do wesołego miasteczka, które właśnie przyjechało do lasu. Pomimo tego, iż lunapark był zamknięty, postanowiły sprawdzić jego atrakcje. Najciekawszą okazuje się kolejka górska, wokół której postawiono wyrzeźbione w drewnie figury, przedstawiające postacie historyczne. Kolejka jednak nie działa, gdyż zła czarownica Scylla zesłała błyskawicę, która zniszczyła wiatrak zaopatrujący kolejkę w prąd. Obsługująca wszystkie urządzenia w wesołym miasteczku mucha Buzzy, potrzebuje ośmiu przedmiotów koniecznych do naprawy zepsutej kolejki. Rat i Buzzy wyruszają więc w podróż na poszukiwanie potrzebnych przedmiotów.

Wszystkie gry z serii Hugo są doskonałym połączeniem interaktywnej zabawy i edukacji. Dzieci spotka wiele niespodziewanych i niesamowitych przygód, a także mogą wykonać ciekawe zadania. Gry uczą elementów matematyki, geografii, przyrody, ćwiczą pamięć, rozwijają zdolności logicznego myślenia i kojarzenia faktów. Wszystkie gry z serii posiadają trzy poziomy trudności dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

  • Edukacja przez zabawę.
  • Dwu- i trójwymiarowa grafika.
  • Trzy poziomy trudności.
  • Osiem różnych gier.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 117 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

Wymagania wiekowe Hugo: Rollercoaster

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Hugo: Zaklęta Kolejka

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 233Mz
  • 32MB RAM
Bohaterowie sawanny w tym tygodniu

wiadomość24 lipca 2002

Jeszcze w tym tygodniu do sklepów trafi kolejna część przygód wesołego trolla! HUGO: BOHATEROWIE SAWANNY to jak zwykle niesamowita zabawa dla najmłodszych, z pięknie animowaną grafiką i profesjonalnie opracowanym dźwiękiem.

Wakacyjne koncerty z trollem Hugo

wiadomość6 lipca 2002

Cenega Poland, wydawca serii gier zręcznościowych i edukacyjnych z tytułowym trollem Hugo w roli głównej, organizuje serię wakacyjnych imprez dla najmłodszych, które odbędą się w nadmorskich kurortach turystycznych. Nie każde dziecko wie, że Hugo jest miłośnikiem muzyki. Przekonać się o tym będzie można już wkrótce, na specjalnie zorganizowanych koncertach, w czasie których Hugo będzie występował osobiście, w towarzystwie wielu gwiazd.