Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Hugo: PC Calendar (PC)

Hugo: Gwiazdkowa Przygoda PC

Hugo: PC Calendar

Szalona wiedźma Scylla zamroziła wszystkie skrzaty i Świętego Mikołaja w bryłkach lodu. Pokieruj trollem Hugo aby uratować mieszkańców wioski Świętego Mikołaja przed Bożym Narodzeniem.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Hugo: PC Calendar (PC)

producent: ITE Media APS

wydawca: ITE Media APS

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16stycznia2001

16stycznia2001

pudełko PL

Tym razem szalona wiedźma, Scylla, nie mogąc znieść radosnej atmosfery Bożego Narodzenia w malutkim mieście skrzatów Świętego Mikołaja, rzuciła najstraszniejszy czar jaki znała i zamroziła wszystkie skrzaty w bryłkach lodu. Sam Święty Mikołaj wpadł do studni, gdzie też zamarzł. Na wszelki wypadek Scylla przywiązała też do drzewa swojego wiernego kruka, by jego oczami obserwować, co dzieje się w miasteczku i aby w razie potrzeby powstrzymał on każdego, kto mógłby pomóc skrzatom.

Na szczęście pierwszego grudnia Hugo przyjeżdża do miasteczka i szybko orientuje się, że tylko on może pomóc biednym skrzatom. Teraz musimy pomóc trollowi w złamaniu zaklęcia Scylli, aby skrzaty zdążyły przygotować wszystkie prezenty przed Wigilią. Codziennie, od pierwszego dnia aż do samej Wigilii, postawione zostaje przed nami nowe zadanie, które trzeba wykonać. Można także wysłuchać opowieści Świętego Mikołaja, wystarczy otworzyć księgę z baśniami u niego w domu. Każda pomyślnie wykonana misja przybliża ciche miasteczko do pełnych radości Świąt.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 190 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

Wymagania wiekowe Hugo: PC Calendar

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Hugo: Gwiazdkowa Przygoda

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 166MHz
  • 64MB RAM
Bohaterowie sawanny w tym tygodniu

wiadomość24 lipca 2002

Jeszcze w tym tygodniu do sklepów trafi kolejna część przygód wesołego trolla! HUGO: BOHATEROWIE SAWANNY to jak zwykle niesamowita zabawa dla najmłodszych, z pięknie animowaną grafiką i profesjonalnie opracowanym dźwiękiem.

Wakacyjne koncerty z trollem Hugo

wiadomość6 lipca 2002

Cenega Poland, wydawca serii gier zręcznościowych i edukacyjnych z tytułowym trollem Hugo w roli głównej, organizuje serię wakacyjnych imprez dla najmłodszych, które odbędą się w nadmorskich kurortach turystycznych. Nie każde dziecko wie, że Hugo jest miłośnikiem muzyki. Przekonać się o tym będzie można już wkrótce, na specjalnie zorganizowanych koncertach, w czasie których Hugo będzie występował osobiście, w towarzystwie wielu gwiazd.