Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Hugo: Odorek i Boberek na Lesnej Olimpiadzie (PC)

Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie PC

Hugo: Odorek i Boberek na Lesnej Olimpiadzie

Gra sportowa zaprojektowana z myślą o najmłodszych graczach. W zawodach biorą udział zwierzęta, próbujące zdetronizować niepokonanego od lat we wszystkich konkurencjach zrzędliwego Bobra.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Hugo: Odorek i Boberek na Lesnej Olimpiadzie (PC)

producent: ITE Media APS

wydawca: ITE Media APS

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

31grudnia2000

31grudnia2000

pudełko PL

Od wielu już pokoleń zwierzęta żyjące w lasach urządzają zawody w różnych dyscyplinach sportowych – legendarną i porywającą Leśną Olimpiadę! I od wielu już lat we wszystkich dyscyplinach zwycięża nieco zrzędliwy Bóbr. Najwyższy czas, by pojawił się jakiś nowy talent. Skunks Odorek, nikomu jeszcze nieznany zawodnik, jest małym, zadziornym zwierzakiem pragnącym odebrać Bobrowi palmę pierwszeństwa. Borsuk komentuje zawody, a sędzia Puchacz pilnuje przestrzegania zasad gry. W czasie całej gry będą też oni pomagać nam i naszym przyjaciołom. W grę może jednocześnie grać czterech zawodników.

Rywalizujemy w ośmiu różnych dyscyplinach z mnóstwem zaskakujących i zabawnych przeszkód. Przy pomocy olbrzymich kamieni gramy w Wulkano-Golfa, siadamy za kierownicą w Wyścigu Mydelniczek, pokonujemy tor wodny między drzewami, ścinamy drzewa na czas w grze Drzewo Rąb, rzucamy śmiechulkami jak najbliżej celu, strzelamy śliwkami do jeży, kręcąc Kołem sprawdzamy naszą spostrzegawczość, lub uczestniczymy w wyścigu z przeszkodami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 66 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

Wymagania wiekowe Hugo: Odorek i Boberek na Lesnej Olimpiadzie

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 166MHz
  • 64MB RAM
Bohaterowie sawanny w tym tygodniu

wiadomość24 lipca 2002

Jeszcze w tym tygodniu do sklepów trafi kolejna część przygód wesołego trolla! HUGO: BOHATEROWIE SAWANNY to jak zwykle niesamowita zabawa dla najmłodszych, z pięknie animowaną grafiką i profesjonalnie opracowanym dźwiękiem.

Wakacyjne koncerty z trollem Hugo

wiadomość6 lipca 2002

Cenega Poland, wydawca serii gier zręcznościowych i edukacyjnych z tytułowym trollem Hugo w roli głównej, organizuje serię wakacyjnych imprez dla najmłodszych, które odbędą się w nadmorskich kurortach turystycznych. Nie każde dziecko wie, że Hugo jest miłośnikiem muzyki. Przekonać się o tym będzie można już wkrótce, na specjalnie zorganizowanych koncertach, w czasie których Hugo będzie występował osobiście, w towarzystwie wielu gwiazd.