Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Hugo: Jungle Island (PC)
OkładkaHugo: Jungle Island (PC)

Hugo: Tropikalna Wyspa PC

Hugo: Jungle Island

Kolejne przygody trolla Hugo, który tym razem musi uwolnić Hugolinę i dzieci – Trika, Traka i Truka – uprowadzone przez złą Scyllę. Zabawa dzieli się na sześć epizodów i każdy z nich jest oddzielną mini-gierką z własnymi zasadami, wyzwaniami i scenerią.

Zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hugo: Tropikalna Wyspa Premiera PC

30czerwca2000

pudełko PL

30czerwca2000

producent: ITE Media APS wydawca: ITE Media APS wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Hugo to śmieszny i zabawny stworek. Tym razem trafia do zupełnie nowego świata. Hugolina i dzieci – Trik, Trak i Truk – zostali uprowadzeni przez Scyllę, która ukryła się z nimi na Tropikalnej Wyspie. Ścigając ich Hugo zaprzyjaźnił się z małpką Bananówką i tukanem Fernandem. W tym czasie Scylla weszła w komitywę z krokodylem Don Kroko – groźnym tyranem Tropikalnej Wyspy. Musisz pomóc Hugo w uwolnieniu Hugoliny i dzieci – to Twoja misja.

  • „Hugokopter”: W tym epizodzie, by uwolnić Hugolinę i dzieci, Hugo musi przelecieć nad dżunglą - nie jest to jednak łatwym zadaniem. Scylla i złośliwe małpy robią wszystko, by utrudnić mu osiągnięcie celu.
  • „Wspinaczka po lianach”: Hugo musi się wspiąć na najwyższe drzewo w dżungli, by skorzystać z tajemnej liny pozwalającej dostać się na szczyt wulkanu. W dżungli jednak niczego nie można być pewnym. Wśród drzew czają się groźne niebezpieczeństwa.
  • „Tajemnica piramidy Inków”: Aby uwolnić Hugolinę i dzieci, Hugo musi przedrzeć się przez dżunglę w kierunku piramidy Inków. Także i to przedsięwzięcie okazuje się trudne i niebezpieczne - za sprawą Scylli, Don Kroka i niebezpiecznych bestii.
  • „Podążaj za małpą”: Aby zostać "Trollem Dnia" Hugo musi stawić czoła licznym wyzwaniom. Na szczęście Bananówka pomaga mu odnaleźć właściwą drogę.
  • „Zabawy z małpami”: Aby pomóc Bananówce, Hugo stara się odebrać banany złośliwym małpom mając do dyspozycji tylko oślizgłą rybę.
  • „Gra w pary”: Trzeba będzie nieźle się nagłowić, szukając w dżungli par identycznych zwierząt.

Ostatnia modyfikacja 26 maja 2015

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 2258 głosów czytelników.

Hugo: Tropikalna Wyspa cena w dniu premiery: 79 PLN

Wymagania wiekowe Hugo: Tropikalna Wyspa: Odpowiednia dla każdego wieku.

Hugo: Tropikalna Wyspa Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 166MHz
  • 32MB RAM