Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Hugo: Black Diamond Fever (PC)

Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów PC

Hugo: Black Diamond Fever

Wiedźma Scylla zdobyła bardzo niebezpieczny przepis do czego potrzebne jej są rzadkie czarne diamenty. Dzielny Hugo musi teraz uwolnić Kikurian i nie dopuścić do wyprodukowania eliksiru Scylli.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Hugo: Black Diamond Fever (PC)

producent: ITE Media APS

wydawca: ITE Media APS

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

22kwietnia2002

22kwietnia2002

pudełko PL

Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów to kolejna gra zręcznościowa z odważnym trollem Hugo w roli głównej. Tym razem wiedźma Scylla zdobyła bardzo niebezpieczny przepis. Do wyprodukowania zła absolutnego potrzebne jej są rzadkie czarne diamenty, występujące tylko na Tropikalnej Wyspie, zamieszkanej przez Kikurian. Z pomocą Dona Kroko zmusza biednych Kikurian do pracy dzień i noc w kopalni diamentów.

Dzielny Hugo musi teraz uwolnić Kikurian i nie dopuścić do wyprodukowania eliksiru Scylli. Nie będzie to jednak proste. Don Kroko rozstawił swoich żołnierzy po całej wyspie, by zapędzali Kikurian do pracy i nie wpuszczali nikogo, kto mógłby uniemożliwić Scylli wyprodukowanie Soku z Czarnych Diamentów. Naszych milusińskich czekają wiec długie godziny zabawy z Hugiem, jego przyjaciółmi i wrogami!.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 219 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

Klasyfikacja PEGI Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 300MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D

Bohaterowie sawanny w tym tygodniu

wiadomość24 lipca 2002

Jeszcze w tym tygodniu do sklepów trafi kolejna część przygód wesołego trolla! HUGO: BOHATEROWIE SAWANNY to jak zwykle niesamowita zabawa dla najmłodszych, z pięknie animowaną grafiką i profesjonalnie opracowanym dźwiękiem.

Wakacyjne koncerty z trollem Hugo

wiadomość6 lipca 2002

Cenega Poland, wydawca serii gier zręcznościowych i edukacyjnych z tytułowym trollem Hugo w roli głównej, organizuje serię wakacyjnych imprez dla najmłodszych, które odbędą się w nadmorskich kurortach turystycznych. Nie każde dziecko wie, że Hugo jest miłośnikiem muzyki. Przekonać się o tym będzie można już wkrótce, na specjalnie zorganizowanych koncertach, w czasie których Hugo będzie występował osobiście, w towarzystwie wielu gwiazd.