Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiiOSSwitchPCPS4PS5XONEXSX
Okładka Horizon Chase 2 (iOS)
OkładkaHorizon Chase 2 (iOS)

Horizon Chase 2

Horizon Chase 2 to arkadowa gra wyścigowa, w której zawarto wiele rozwiązań typowych dla gatunku, jak np. nitro czy przyspieszające pola. Za produkcję i wydanie gry odpowiedzialna jest firma Aquiris Game Studio.

Wyścigi | samochodowe | elementy zręcznościowe | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Horizon Chase 2 Premiera

9wrz2022

iOS

Horizon Chase 2 to zręcznościowa samochodówka, następczyni Horizon Chase i jej ulepszonej wersji na PC i konsole - Horizon Chase Turbo. Producentem i wydawcą, tak jak w przypadku wcześniejszych odsłon serii, jest Aquiris Game Studio.

Mechanika

Akcję obserwujemy z kamery umieszczonej za samochodem. Rozgrywka polega na jak najszybszym pokonywaniu tras, co urozmaicają typowe dla tego gatunku rozwiązania, jak np. nitro, przyspieszające pola czy rozdwajające się drogi.

Na starcie mamy dostęp do 55 tras w 5 krajach na całym świecie i możemy odblokować 10 samochodów. Każde auto da się ulepszać, by poprawić jego statystyki, a także personalizować po zdobyciu odpowiednich części.

Tryby gry

Do wyboru mamy różne tryby gry (np. Playground, który oferuje rozmaite zręcznościowe wyzwania, czy Tournament dający okazję do rywalizowania w zmodyfikowanych wyścigach) i w każdym z nich możemy bawić się w pojedynkę lub razem ze znajomymi. Nie brakuje także opcji rywalizacji z innymi poprzez sieć.

Kwestie techniczne

Produkcję wyróżnia styl graficzny - trójwymiarowy, ale nawiązujący do 16-bitowych dwuwymiarowych gier wyścigowych. W tej odsłonie serii wygląda to bardziej nowocześnie, wciąż jednak zachowując oryginalny klimat.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Horizon Chase 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
PC
PS5
XSX
PS4
XONE
Switch