Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Hopkins FBI (PC)

Hopkins FBI PC

Detektywistyczna przygodówka z interfejsem point-n-click. Jako bezwzględny agent FBI musisz odnaleźć zbiegłego prosto z miejsca egzekucji na krześle elektrycznym, groźnego przestępcę Bernie Berksona.

Przygodowe

PC Windows
Okładka Hopkins FBI (PC)

Polskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16lipca1998

14kwietnia2000

pudełko PL

Jest to gra przygodowa, której fabuła rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych. Historia zaczyna się w 1984 roku gdy bezwzględni terroryści detonują bombę atomową w Kalifornii uśmiercając blisko 50 tysięcy niewinnych osób. Po trzech latach intensywnego śledztwa oraz jednym procesie przywódca grupy terrorystycznej odpowiedzialnej za ten wybuch, Bernie Berkson, zostaje uznany winnym zarzucanych mu czynów, a karą jest śmierć na krześle elektrycznym. Nagle podczas egzekucji gaśnie światło i przestępca znika.

Teraz my wcielając się w rolę agenta Federalnego Biura Śledczego, dzięki któremu wcześniej ujęto Berksona, musimy ponownie wytropić i schwytać tego wielce niebezpiecznego zbiega. Czaka tu na nas wiele ręcznie malowanych lokacji do zwiedzenia, ciekawe zagadki i wiele możliwych wątków śledczych. Ciekawym, godnym pochwały elementem gry jest dobra oprawa dźwiękowa przy tworzeniu, której brali udział Janusz Gajos, Piotr Fronczewski i Radosław Pazura.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 8.3 / 10 na podstawie 336 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 69 PLN

Wymagania sprzętowe Hopkins FBI

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 233MHz, 16MB RAM