Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Honor of Kings (AND)
OkładkaHonor of Kings (AND)

Honor of Kings

Gra typu MOBA w modelu free-to-play, która od 2015 roku święci triumfy w Chinach. W Honor of Kings wcielamy się m.in. w postacie z mitów i legend, tocząc zacięte, maksymalnie 20-minutowe potyczki z innymi graczami i gromadząc po drodze złoto oraz doświadczenie.

Akcji | fantasy | MOBA | zagraj za darmo | widok izometryczny | elementy RPG | sieciowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Honor of Kings Premiera

20cze2024

AND iOS

producent: TiMi Studios wydawca: Level Infinite

Honor of Kings jest produkcją typu MOBA, opracowaną przez należący do firmy Tencent zespół TiMi Studio Group. Pozycja zadebiutowała w Chinach w listopadzie 2015 roku, zaś w 2016 roku doczekała się specjalnej adaptacji pod tytułem Arena of Valor, przygotowanej z myślą o globalnym rynku. Niemniej w czerwcu 2022 roku firma Level Infinite ogłosiła, że zajmie się wydaniem oryginalnej wersji Honor of Kings na całym świecie. Tytuł jest dystrybuowany w modelu free-to-play.

Gameplay

W Honor of Kings akcję oglądamy w widoku izometrycznym. Produkcja pozwala nam wcielić się w różnorodne postacie, wśród których pojawiają się między innymi bohaterowie mitów i legend. Rozgrywka toczy się na zróżnicowanych mapach o otwartej strukturze, a w jej trakcie gracze stają naprzeciw siebie i mają za zadanie obronę swojej bazy przed zakusami wrogów, a także dotarcie do siedziby przeciwników, by zniszczyć przechowywany w niej kryształ. Całość przygotowano w taki sposób, by pojedyncza batalia trwała maksymalnie 15-20 minut.

Oprócz postaci, w których wcielają się pozostali uczestnicy rozgrywki, gracze muszą mierzyć się z jednostkami i potworami kontrolowanymi przez SI, a także niszczyć należące do nieprzyjaciół struktury obronne. Podczas dynamicznych potyczek należy umiejętnie wykorzystywać mocne strony poszczególnych bohaterów oraz sprawnie żonglować ich atakami i umiejętnościami.

W miarę postępów gromadzimy punkty doświadczenia oraz złoto. Podczas gdy te pierwsze pozwalają nam na odblokowanie nowych zdolności bądź ulepszanie już posiadanych, za to drugie możemy nabywać nowe postacie, a także specjalne przedmioty wpływające na atrybuty naszych bohaterów.

Tryby gry

Honor of Kings pozwala na zabawę w pojedynkę, jednak rozwija skrzydła w trybie multiplayer przez Internet. Tytuł oferuje szereg wariantów rozgrywki, na czele z Rift of Kings, gdzie stają naprzeciw siebie dwie pięcioosobowe drużyny. Poza tym można sprawdzić się między innymi w trybach 1 na 1, 3 na 3 czy innych modułach 5 na 5, a także w wariantach zabawy opartych na zasadach PvE.

Ostatnia modyfikacja 25 maja 2024

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-10  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Honor of Kings: 12+

AND
iOS