Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Hollywood Files: Deadly Intrigues (NDS)

Hollywood Files: Deadly Intrigues NDS

Gra logiczno-przygodowa o tematyce kryminalnej. Jako detektyw zatrudniony w wydziale zabójstw miasta Los Angeles musimy odnaleźć sprawcę tajemniczego zabójstwa.

Przygodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Hollywood Files: Deadly Intrigues (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

3czerwca2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Most Wanted Entertainment jest firmą zajmującą się tworzeniem gier familijnych. Hollywood Files: Deadly Intrigues jest pierwszą produkcją dewelopera, która porusza poważną tematykę kryminalną.

Wcielamy się w detektywa próbującego rozwiązać sprawę tajemniczego morderstwa w Hollywood. Historia pozwala poznać użytkownikom konsoli tajemnice środowiska gwiazd i dowiedzieć się, jak wygląda czarna strona show biznesu. Fabuła została przedstawiona w formie komiksowych przerywników, które prezentują kolejne wydarzenia.

Gra stanowi połączenie gatunku „hidden-object” z przygodówką. Łącznie na posiadaczy DS-a czeka trzydzieści plansz, na których muszą odszukać wskazane przez autorów obiekty. Twórcy przygotowali także kilkanaście mini-gier, które urozmaicają poszukiwanie kolejnych dowodów i wskazówek w przeróżnych sceneriach. Nie zabrakło też wymagających refleksu prostych wyzwań zręcznościowych.

Hollywood Files: Deadly Mystery cechuje szczegółowa, ręcznie rysowana grafika oraz proste animacje. Ścieżka dźwiękowa została dopasowana do wydarzeń na ekranie i stara się podkreślać poważny charakter produkcji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Hollywood Files: Deadly Intrigues

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.