Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka Hot and Cold: A 3D Hidden Object Adventure (NDS)
OkładkaHot and Cold: A 3D Hidden Object Adventure (NDS)

Hot and Cold: A 3D Hidden Object Adventure NDS

Hot 'n' Cold

Hot ‘n’ Cold to gra logiczna na konsolę Nintendo DS, stworzona i wydana przez Majesco, polegająca na odszukiwaniu ukrytych przedmiotów.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hot and Cold: A 3D Hidden Object Adventure Premiera NDS

21grudnia2009

producent: Majesco wydawca: Majesco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Hot ‘n’ Cold to gra logiczna na konsolę Nintendo DS, stworzona i wydana przez Majesco, polegająca na odszukiwaniu ukrytych przedmiotów.

Twórcy gry pomysłowo oparli ją o znaną zabawę dla dzieci ciepło – zimno, w której dwoje uczestników na zmianę chowa i odszukuje ukryte niespodzianki. Chowający musi nakierowywać szukającego, mówiąc zimno – kiedy szukający zbytnio oddala się od celu lub ciepło – kiedy się do niego zbliża. W grze na NDS wcielamy się w rolę przywódcy klubu Hot ‘n’ Cold, grupy, która odszukuje zgubione przedmioty na zlecenie ich posiadaczy. Za pomocą rysika możemy dowolnie przesuwać lub podnosić obiekty, przeszkadzające nam w odnalezieniu zguby. Twórcy gry zaoferowali nam 50, składających się z wielu pomieszczeń poziomów, które oferują nam szukanie przedmiotów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Wszystkie odnalezione rzeczy możemy kolekcjonować. Dzięki temu nasz wskaźnik skuteczności będzie rósł, co doda nam nowych, przydatnych w końcowych etapach rozgrywki, umiejętności. W grze zachowano wszystkie prawa fizyki, a dodatkowo umożliwiono graczom trzymanie konsoli jak książki, co urozmaica zabawę i nadaje jej dynamizmu.

W Hot ‘n’ Cold do wyboru mamy jeden z trzech trybów rozgrywki wieloosobowej: Hide ‘n’ Seek, Race lub Find the Most. Dwa ostatnie umożliwiają nam samodzielne tworzenie poziomów i ukrywanie w dowolnych miejscach przedmiotów, które inni użytkownicy będą musieli odnaleźć. Połączenie internetowe umożliwia graczom dzielenie się stworzonymi wcześniej poziomami. Gra jest w całości stworzona w technologii 3D.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 2  

Klasyfikacja PEGI Hot and Cold: A 3D Hidden Object Adventure

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.