Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWWW
Okładka Hockey Manager (WWW)
OkładkaHockey Manager (WWW)

Hockey Manager WWW

Hockey Manager to przeznaczony do gry przez przeglądarkę internetową, rozbudowany menedżer sportowy autorstwa deweloperów z firmy Bigpoint. Gracze mają okazję poprowadzić własny klub hokejowy wcielając się w role trenera i menedżera drużyny.

Sportowe | manager | hokej | zagraj za darmo | MMO

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hockey Manager Premiera WWW

21marca2007

producent: Bigpoint wydawca: Bigpoint Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Hockey Manager

F1 Online: The Game

Soccer Manager

FutbolCup

W portfolio udostępnianych na zasadzie „free to play” gier przeglądarkowych firmy Bigpoint znaleźć można menedżery kilku dyscyplin sportowych. Hockey Manager przygotowany został z myślą o fanach hokeja, którzy zawsze marzyli o tym, by poprowadzić własną drużynę. W tym przypadku zadanie wydaje się podwójnie trudne, bo poza trenowaniem zawodników, gracze muszą także zarządzać klubem.

Twórcy starali się w możliwie złożony sposób oddać problematykę prowadzenia drużyny hokejowej. Gracze muszą więc dokonać selekcji zawodników, nadzorować programy treningowe (treningi mogą obywać się nawet 6 razy dziennie przy użyciu 11 metod przynoszących zarówno pozytywne jak i negatywne konsekwencje), ustalać skład i strategię poszczególnych piątek, pilnować ważności kontraktów i ubezpieczenia, łowić talenty, inwestować w młodzików itp. Do tego dochodzą aspekty związane z zarządzaniem klubem, rozbudową lodowiska i obiektów szkoleniowych, poszukiwaniem sponsorów, działaniami PR, emisją akcji...

Najbardziej emocjonującym elementem gry są rzecz jasna mecze hokejowe, rozgrywane towarzysko ze znajomymi lub w ramach lig. W trakcie spotkania gracze mogą zmieniać jedynie piątki, dlatego poszczególne taktyki należy ustalić co najmniej 15 minut przed pierwszym gwizdkiem.

Funkcje społecznościowe w Hockey Manager pozwalają formować klany, służące głównie wymianie doświadczeń związanych z prowadzeniem drużyny.

Gra bazuje na warstwie tekstowej (komunikaty, tabele, statystyki), dlatego proste elementy graficzne służą jedynie jako ozdobniki.

Model biznesowy Hockey Manager bazuje na systemie mikrotransakcji. Oznacza to, że w grę można grać bezpłatnie, ale niektóre jej opcje i udogodnienia dostępne są jedynie po uiszczeniu stosownej opłaty.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Hockey Manager: Odpowiednia dla każdego wieku.

Hockey Manager Wymagania sprzętowe

WWW

WWW

  • Wykorzystuje:
  • Pantium III 1GHz
  • 128MB RAM
  • karta grafiki z 16MB RAM
  • flash 9.0
  • Windows XP/Vista