Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Hitman Sniper: The Shadows (AND)
OkładkaHitman Sniper: The Shadows (AND)

Hitman Sniper: The Shadows

Hitman Sniper Assassins

Mobilna produkcja należąca do serii Hitman, będąca kontynuacją Hitman: Sniper z 2015 roku. Tytuł został stworzony przez studio Square Enix Montreal (autorów poprzedniej gry oraz m.in. Deus Ex: Human Revolution).

Akcji | FPP | zagraj za darmo | FPS | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hitman Sniper: The Shadows Premiera

3mar2022

AND iOS

Gry podobne do Hitman Sniper: The Shadows

Hitman: Sniper

Sniper Fury

Sniper 3D Assassin

Hitman Sniper: The Shadows to darmowy, mobilny spin-off popularnej serii Hitman autorstwa studia Square Enix Montreal. Gra jest kontynuacją Hitman: Sniper z 2015 roku. The Shadows rozbudowuje rozgrywkę znaną z oryginału, dodaje nowych grywalnych bohaterów oraz nowe sposoby na eliminowanie celów. Wydawcą gry jest Square Enix.

Fabuła

Akcja gry ma miejsce po wydarzeniach ukazanych w Hitman III. Na świecie dochodzi do serii zbrodni, za które odpowiedzialna jest nowa, tajemnicza organizacja przestępcza. W celu zwalczenia zagrożenia agencja ICA, specjalizująca się w zabójstwach na zlecenie, powołuje do życia tzw. Inicjatywę 426, czyli zespół pięciu elitarnych snajperów. Zadaniem drużyny jest wyeliminowanie najważniejszych członków organizacji.

Mechanika

Rozgrywka w The Shadows rozwija mechanikę oryginału. Podczas gry nie możemy ruszyć się z miejsca. Mapę obserwujemy z dala, za pomocą lunety karabinu snajperskiego. Na mapach znajdują się strażnicy, cele oraz rozmaite obiekty interaktywne. Naszym zadaniem jest wyeliminować narzucone przez grę osoby oraz wypełnić poboczne cele misji, np. upewnić się że nikt nie znajdzie ciała.

Obiekty interaktywne dzielą się na trzy rodzaje – wabiki, przedmioty powodujące wypadki, oraz obiekty ukrywające ciało. Wabikiem może być na przykład samochód, który po postrzeleniu wywołuje alarm, zwabiając do siebie pobliskich strażników. Przedmioty wywołujące wypadki to na przykład żyrandol, który możemy zrzucić na cel, albo lampy gazowe wybuchające po postrzeleniu. Jeśli nasz cel zginie na skutek wypadku, gracz zyskuje więcej punktów, a odkrycie ciała nie zaalarmuje strażników. Obiekty ukrywające ciało to przykładowo otwarty bagażnik albo zrzut na śmieci. Zabijając cel lub strażnika kiedy znajdują się obok nich możemy zagwarantować, że zwłoki nie zostaną znalezione przez straż.

W odróżnieniu od poprzednika, The Shadows zawiera kilka map oraz pięciu grywalnych bohaterów. Każdy bohater posiada unikatową umiejętność specjalną, taką jak wybuchające pociski, lub kule zamrażające ciekłym azotem.

Tryby gry

Hitman Sniper: The Shadows jest przeznaczone głównie dla pojedynczego gracza. Tytuł zawiera jednak tryb rywalizacyjny, w którym możemy konkurować z innymi graczami o zdobycie większej ilości punktów.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa oprawa graficzna The Shadows stawia głównie na przejrzystość i czytelność. Najbardziej wyróżniającym się elementem jest HUD, który podaje graczowi rodzaj obiektu gdy w niego wycelujemy.

Ostatnia modyfikacja 7 października 2021

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Hitman Sniper: The Shadows: 16+

Hitman Sniper: The Shadows Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND