Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCWiiNDS
Okładka Hidden Mysteries: Titanic - Secrets of the Fateful Voyage (PC)
OkładkaHidden Mysteries: Titanic - Secrets of the Fateful Voyage (PC)

Hidden Mysteries: Titanic - Secrets of the Fateful Voyage

Hidden Mysteries: Titanic - Secrets of the Fateful Voyage to gra przygodowa wzbogacona o zagadki z rodzaju „ukryte obiekty”. Tytuł wyprodukowany został przez amerykańskie studio Gunnar Games.

Przygodowe | ukryte przedmioty | casual | początek XX wieku

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hidden Mysteries: Titanic - Secrets of the Fateful Voyage Premiera

3lis2009

NDS Wii

25cze2010

PC

producent: Gunnar Games wydawca: Big Fish Games

Gry podobne do Hidden Mysteries: Titanic - Secrets of the Fateful Voyage

Chronicles of Mystery: Drzewo Życia

Princess Isabella: A Witch's Curse

Samantha Swift and the Hidden Roses of Athena

Hidden Mysteries: Titanic - Secrets of the Fateful Voyage jest czwartą odsłona cyklu casualowych przygodówek autorstwa studia Gunnar Games. Gracze ponownie mają okazję wykazać się spostrzegawczością i umiejętnością logicznego myślenia.

Zgodnie z tytułem, akcja Hidden Mysteries: Titanic - Secrets of the Fateful Voyage osadzona została na pokładzie gigantycznego liniowca. Fabuła podzielona została na 15 rozdziałów, a gracz poznaje historię młodej Brytyjki – Margaret, która wraz ze swą rodziną zamierza rozpocząć nowe życie w Ameryce. W trakcie podróży główna bohaterka odkrywa liczne sekrety statku, jego załogi i pasażerów.

Rozgrywka stanowi połączenie zagadek logicznych, do których kluczem jest właściwe wykorzystanie przedmiotów zgromadzonych w ekwipunku, oraz łamigłówek z rodzaju „ukryte obiekty” i prostych logiczno-zręcznościowych mini-gierek. Twórcy zdecydowali się maksymalnie uprościć zadanie, pozwalając graczom na swobodne omijanie zbyt trudnych lub monotonnych zadań. O biegu wydarzeń decydują w głównej mierze rozmowy z postaciami niezależnymi, prowadzące do jednego z dwóch możliwych zakończeń.

W warstwie audio-wizualnej Hidden Mysteries: Titanic - Secrets of the Fateful Voyage nie odbiega od standardów wyznaczonych przez wcześniejsze odsłony cyklu (m.in. Hidden Mysteries: The White House i Hidden Mysteries: Buckingham Palace). Na uwagę zasługują lokacje z ręcznie rysowanymi tłami oraz ładnie prezentujące się, animowane cut-scenki.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Hidden Mysteries: Titanic - Secrets of the Fateful Voyage

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Hidden Mysteries: Titanic - Secrets of the Fateful Voyage Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • Windows 98/XP/Vista
PC
NDS
Wii