Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Heavy Cargo: The Truck Simulator (PC)
OkładkaHeavy Cargo: The Truck Simulator (PC)

Heavy Cargo: The Truck Simulator PC

Gra symulacyjna, w której wcielamy się w pracownika firmy transportowej. W Heavy Cargo: The Truck Simulator zajmujemy się nie tylko przewozem ciężkich towarów, lecz również ich załadunkiem, planowaniem i przygotowywaniem tras oraz nawigowaniem innych kierowców.

Symulacje | samochodowe | ciężarówki | transport | maszyny i urządzenia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Heavy Cargo: The Truck Simulator Premiera PC

2022

Steam

2022

producent: Toxtronyx wydawca: Aerosoft

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Heavy Cargo: The Truck Simulator

Euro Truck Simulator 2

Hard Truck: 18 Wheels of Steel

On the Road

Heavy Cargo: The Truck Simulator jest grą symulacyjną, która pozwala nam wcielić się w pracownika prężnie działającej firmy transportowej. Produkcja została opracowana przez studio toxtronyx interactive, a jej wydaniem zajęła się wyspecjalizowana w tym gatunku firma Aerosoft. Projekt powstał we współpracy z przedsiębiorstwem Universal Transport.

Mechanika

W Heavy Cargo: The Truck Simulator zajmujemy się transportem ciężkich i nieporęcznych ładunków; od skrzydeł wiatraków, przez lokomotywy, skończywszy na dużych łodziach. Tytuł oddaje nam do dyspozycji samochody ciężarowe marek MAN oraz Scania wraz z różnorodnymi przyczepami i naczepami, pojazd eskortujący MAN TGE, a także dźwigi statyczne bądź samojezdne.

W zależności od tego, na który z ponad trzydziestu rodzajów misji trafimy, na naszych barkach będą spoczywać inne obowiązki. Oprócz przewozu towarów zleceniodawcy wymagają od nas samodzielnego doboru naczep oraz własnoręcznego załadunku dóbr przy pomocy dźwigów. Poza tym często musimy odpowiednio przygotować trasę do przejazdu i wyeliminować wszystkie potencjalne przeszkody, bądź wcielić się w rolę pilota nawigującego innego kierowcę.

W grze zaimplementowano rozległy świat o powierzchni ponad dwustu kilometrów kwadratowych. Mowa o fikcyjnej krainie, dla której źródłem inspiracji była Europa. Na tę obszerną „piaskownicę” składają się rozmaite wioski i miasta, a przecinają ją nie tylko wygodne do jazdy autostrady, lecz również kręte i wąskie drogi.

Kwestie techniczne

Heavy Cargo: The Truck Simulator może się pochwalić grafiką przyzwoitej jakości. Podobać się mogą zwłaszcza pojazdy, które zaprojektowano z dbałością o detale.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Heavy Cargo: The Truck Simulator: Odpowiednia dla każdego wieku.

Heavy Cargo: The Truck Simulator Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 3.3 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza
  • 5 GB HDD
  • Windows 7/8/10 64-bit