Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Harley Davidson: Race Across America (PC)
OkładkaHarley Davidson: Race Across America (PC)

Harley Davidson: Race Across America PC

Harley Davidson: Race Across America to zręcznościowa gra wyścigowa, wyprodukowana przez studio G2M Games z myślą o fanach legendarnej marki motocykli. Gracz wciela się w rolę motocyklisty, który przemierza Amerykę Północną w drodze na słynny rajd - Sturgis Motorcycle Rally.

Symulacje

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Harley Davidson: Race Across America Premiera PC

8października1999

producent: G2M Games wydawca: WizardWorks Group Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Harley Davidson: Race Across America

Moto GP: The Ultimate Racing Technology

American Chopper

Road Rash

Harley Davidson: Race Across America jest jedną z pierwszych gier komputerowych sygnowanych logiem słynnego producenta motocykli – firmy Harley Davidson Motorcycles. Tytuł wyprodukowany został przez studio G2M Games przy współpracy z ekipą deweloperską Canopy Games.

Gra pozwala wcielić się w rolę motocyklisty, który przemierza Stany Zjednoczone w drodze do Sturgis, gdzie odbywa się słynny rajd motocyklowy (Sturgis Motorcycle Rally). Podróż staje się okazją, by stanąć do rywalizacji z innymi użytkownikami dwukołowców i udowodnić swoje nietuzinkowe umiejętności za kierownicą Harley'a.

Jak przystało na produkt licencjonowany, w grze pojawiają się motocykle wzorowane na popularnych (historycznych i współczesnych) modelach marki Harley Davidson. Różnią się one nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale także podstawowymi właściwościami jezdnymi. Ponadto gracz ma możliwość wprowadzania szeregu modyfikacji, pozwalających wyróżnić się na drodze i zyskać przewagę nad konkurentami.

Model jazdy zastosowany w Harley Davidson: Race Across America ma stricte zręcznościowy charakter. Prosty silnik fizyki uwzględnia jedynie najprostsze aspekty związane z prowadzeniem jednośladów (np. przechył boczny w trakcie pokonywania zakrętów). Gra pozbawiona została także systemu zniszczeń, dzięki czemu nawet czołowe kolizje z przeszkodami nie mają żadnego wpływu na wygląd motocykli.

Oprawa wizualna Harley Davidson: Race Across America wyraźnie odstaje jakością wykonania od konkurencyjnych produkcji. Na uwagę zasługuje jednak zaimplementowany tryb wieloosobowy, pozwalający na zabawę z innymi graczami za pośrednictwem sieci LAN lub Internet.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 73 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Harley Davidson: Race Across America: Odpowiednia dla każdego wieku.

Harley Davidson: Race Across America Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300 Mhz
  • 64 MB RAM
  • akcelerator 3D