Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiSwitch3DSPCANDiOS
Okładka Gunslugs 2 (Switch)

Gunslugs 2

Kontynuacja zwariowanej, zręcznościowej strzelaniny 2D, pod względem mechaniki przywodząca na myśl klasyczną Contrę oraz kultowy cykl Metal Slug.

Akcji | 2D | elementy zręcznościowe | indie | strzelanki

Okładka Gunslugs 2 (Switch)

data premiery gry:

14sty2015

PC AND iOS

22paź2015

3DS

1mar2021

Switch

Gunslugs 2 to kontynuacja zręcznościowej strzelanki 2D wyprodukowanej w 2013 roku przez studio OrangePixel. Tytuł został oparty na identycznych mechanizmach, co „jedynka”, ale oferuje jeszcze większą dawkę chaosu. Fabuła ponownie opowiada o zmaganiach żołnierzy Gunslugs, którzy muszą powstrzymać złą armię Black Duck, tym razem pragnącą przejąć kontrolę nad całą galaktyką.

Rozgrywka przypomina gry typu Contra i Metal Slug, jednak akcja w Gunslugs 2 jest jeszcze intensywniejsza i bardziej szalona. Ekran zalewany jest niezliczoną ilością pocisków, przeciwników i wybuchów, więc czasami ciężko połapać się w tym wszystkim i dość łatwo można oberwać. Na szczęście twórcy postanowili ułatwić nieco zadanie, rozrzucając na każdej z plansz mnóstwo apteczek. W związku z tym kampania jest dość łatwa do zaliczenia, a prawdziwe wyzwanie zapewnia tryb Arcade, w którym należy dojść jak najdalej, dysponując tylko jednym życiem.

Rozgrywka wystarcza na kilka godzin przyjemnej zabawy, gdyż łącznie przygotowano aż siedem światów, podzielonych na osiem poziomów każdy. Wszystko to uzupełniono prostą, ale całkiem przyjemną dla oczu oprawą graficzną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Gunslugs 2

12+

Gunslugs 2 – dwuwymiarowy chaos w mobilnej perełce tygodnia
Gunslugs 2 – dwuwymiarowy chaos w mobilnej perełce tygodnia

wiadomość16 stycznia 2015

W dzisiejszej mobilnej perełce tygodnia prezentujemy Gunslugs 2 – kontynuację chaotycznej strzelanki 2D z 2013 roku.

PC
AND
iOS
3DS
Switch