Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePSPNDS
Okładka Gunpey (NDS)
OkładkaGunpey (NDS)

Gunpey

Gunpey jest wymagającą grą logiczną, w której muzyka dynamicznie reaguje na nasze dotychczasowe poczynania, zmieniając się w zależności od sytuacji. Gunpey sprawdza Twój refleks, testuje połączenia nerwowe oraz podrażnia zmysły.

Logiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gunpey Premiera

17lis2006

PSP NDS

Gry podobne do Gunpey

Tetris DS

Meteos

Trioncube

Gunpey jest wymagającą grą logiczną, w której muzyka dynamicznie reaguje na nasze dotychczasowe poczynania, zmieniając się w zależności od sytuacji. Gunpey sprawdza Twój refleks, testuje połączenia nerwowe oraz podrażnia zmysły. Twórcą gry jest Gunpei Yokoi oraz jego studio Q Entertainment, czyli bastion autorów Lumines oraz Meteos.

Rozgrywka oparta jest na nieśmiertelnych zasadach, nakreślonych po raz pierwszy w słynnym Tetrisie. Zadaniem gracza jest powstrzymanie narastającej ilości klocków, poprzez układanie ich w linie. Połączenie pięciu takowych powoduje ich zniknięcie oraz określone zmiany w ścieżce dźwiękowej i punktacji. Oprawa graficzna Gunpey jest bardzo prosta, aczkolwiek czytelna. Autorzy przygotowali blisko czterdzieści krajobrazów, na tle których rozgrywana jest akcja. Duże wrażenie robi również dynamiczna muzyka. Gunpey oferuje także tryb wieloosobowy dla dwóch graczy (Wi-Fi).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Gunpey

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Gunpey Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
PSP
NDS