Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka Grumpy Cat's Worst Game Ever (iOS)

Grumpy Cat's Worst Game Ever

Grumpy Cat: Ready, Set, No

Przygotowany przez Lucky Kat Studios zestaw minigier logiczno-zręcznościowych, których główną atrakcję stanowi występ gwiazdy Internetu – tytułowej, znanej z niezliczonych memów kotki o niezadowolonym pyszczku.

Zręcznościowe | elementy logiczne | humorystyczne | minigry

Grumpy Cat: Ready, Set, NO to wydany na mobilny system AND i iOS zestaw minigierek zręcznościowo-logicznych.

Fabuła

Tytułowa Grumpy Cat to rzeczywiście istniejąca amerykańska kotka, która stała się „osobowością” internetową, co głównie znalazło przełożenie na niekończące się memy z jej udziałem. Zyskała ona sławę za sprawą nietypowego pyszczka, sprawiającego wrażenie, jak gdyby zwierzę było permanentnie z czegoś niezadowolone.

Mechanika

Wydane na mobilny system AND i iOS Grumpy Cat: Ready, Set, NO to komediowa zręcznościówka wzorowana na serii WarioWare, znanej z konsol firmy Nintendo. Tym samym projekt stanowi zestaw pomysłowych minigier o bardzo różnych celach i mechanikach, połączonych postacią marudnej kotki.

Podczas zabawy musimy m.in. skakać po kładkach zawieszonych w powietrzu poprzez naciskanie odpowiednich ikon, tworzyć hamburgery rzucając składnikami, łapać serduszka hasające po podłodze, latać samolotem oraz bawić się w cztery kubki. Większość z minigier testuje naszą zręczność, ale trafiają się również wyzwania logiczne.

Kwestie techniczne

Grumpy Cat: Ready, Set, NO wykonane zostało w pełnej dużych pikseli stylistyce retro.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Grumpy Cat's Worst Game Ever

odpowiednia dla każdego wieku

Grumpy Cat: Ready, Set, NO - najsłyniejszy kot internetu otrzyma własną grę mobilną
Grumpy Cat: Ready, Set, NO - najsłyniejszy kot internetu otrzyma własną grę mobilną

wiadomość16 października 2016

Zapowiedziano mobilną grę Grumpy Cat: Ready, Set, NO. Zgodnie z tytułem wystąpi w nim kotka słynąca z mrukliwego pyszczka. Produkcja wzorowana jest na konsolowej serii WarioWare i stanowić ma kolekcję zabawnych minigierek.

iOS
AND