Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXBOX
Okładka Grand Theft Auto: Double Pack (XBOX)
OkładkaGrand Theft Auto: Double Pack (XBOX)

Grand Theft Auto: Double Pack XBOX

GTA: Double Pack

Dwie znakomite i kultowe gry w cenie jednej. „Podwójna paczka” zawiera Grand Theft Auto III i Vice City podrasowane do możliwości konsoli Xbox.

Akcji | TPP | samochodowe | gangsterskie | sandbox | pakiet | TPS | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Grand Theft Auto: Double Pack Premiera XBOX

31października2003

producent: Rockstar Games wydawca: Rockstar Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Dwie znakomite i kultowe gry w cenie jednej. „Podwójna paczka” zawiera Grand Theft Auto III i Vice City podrasowane do możliwości konsoli Xbox.

Obie gry wyglądają znacznie lepiej w stosunku do wcześniejszej wersji z Playstation 2. Dodano refleksy świetlne, poprawiono jakość tekstur, a muzyka i efekty dźwiękowe rozbrzmiewają w formacie DD5.1. Zarówno „trójka” jak i Vice City opierają się na tym samym schemacie rozgrywki. Dostajemy misję, jedziemy w dany punkt na mapie, wykonujemy ją, a następnie wybieramy następną. Podstawową różnicą jest miejsce akcji oraz czas. GTAIII rozgrywa się w Liberty City, odpowiedniku Nowego Jorku, wśród drapaczy chmur i walczących o wpływy włoskich mafiosów. Vice City przypomina Miami, a wszystko dzieje się w latach 80tych na wybrzeżu. Magia GTA to jednak nie samo wykonywanie misji, a pewna swoboda, która pozwala nam pojeździć po dużym obszarze, a także dokonywać rozbojów i uciekać przed policją prowadząc życie recydywisty.

Warto dodać, że ścieżka dźwiękowa obfituje w kawałki idealnie wkomponowujące się w klimat miejsca i czasu. Głosów postaciom użyczyli profesjonalni aktorzy, wśród których znajdziemy takie nazwiska jak Michael Madsen (Kill Bill) czy Kyle MacLachlan (Twin Peaks) w GTAIII. W Vice City możemy usłyszeć m. in. Burta Reynoldsa i Phillipa Michaela Thomasa (Miami Vice).

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 DVD

Ocena użytkowników: 5,5 / 10 na podstawie 285 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Grand Theft Auto: Double Pack

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.