Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Garden Paws (PC)

Garden Paws PC

Garden Paws to symulacja inspirowana rozwijanym przez firmę Nintendo cyklem Animal Crossing. W czasie zabawy gracz wciela się w antropomorficzne zwierzę, które otrzymuje od dziadków dom i przeprowadza się do podupadającego miasteczka.

Symulacje | TPP | sandbox | symulator życia | indie | crafting

PC Windows
Okładka Garden Paws (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18grudnia2018

18grudnia2018

Steam

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Garden Paws to sympatyczna symulacja, która czerpie inspiracje z kultowego cyklu rozwijanego przez firmę Nintendo – Animal Crossing. Za opracowanie i wydanie tytułu odpowiada Bitten Toast Games.

Fabuła

W Garden Paws gracz wciela się antropomorficzne zwierzę, które przeprowadziło się do domu przekazanego mu przez dziadków. Na miejscu okazuje się, że okoliczne miasteczko nie do końca wykorzystuje swój potencjał. Protagonista decyduje się więc pomóc burmistrzowi Wilsonowi w rozbudowie osady.

Mechanika

Garden Paws jest produkcją o sandboksowej strukturze, pozwalającą swobodnie wykonywać różne aktywności. Na początku gracz wybiera jednego z dostępnych zwierzaków, który będzie jego odzwierciedleniem w trakcie zabawy (postać tę można później modyfikować za pomocą różnych ubrań). Następnie trafia do wioski i przejmuje niewielki sklep.

Konieczność zdobycia asortymentu zmusza gracza do eksploracji otoczenia. W produkcji zaimplementowano lochy skrywające cenne skarby. Są one jednak chronione przez wrogo nastawione istoty. Walka z nimi ma charakter zręcznościowy i odbywa się w czasie rzeczywistym.

Pozyskane surowce można sprzedać, zarabiając przy tym wirtualną walutę albo wykorzystać do dalszego przetworzenia. W produkcji zaimplementowano panel craftingu, który pozwala wytwarzać różnego rodzaju narzędzia (łącznie jest ponad sześćset schematów). Z czasem gracz będzie mógł także wykonywać inne czynności, które dostarczą mu surowców. Wśród nich wyróżnić można między innymi uprawę roli, wędkarstwo oraz opiekę nad zwierzętami.

Istotną rolę w rozgrywce pełni także narzędzie służące do budowania. Gracz może własnoręcznie postawić dom dla swojej postaci oraz zająć się rozbudową miasteczka, w którym mieszka.

Tryby gry

W Garden Paws można bawić się samodzielnie lub z innymi osobami. Tytuł pozawala na rozgrywkę, w której brać udział może maksymalnie 32 graczy.

Kwestie techniczne

Garden Paws posiada kolorową, utrzymaną w kreskówkowej stylistyce oprawę graficzną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-32  

Cena gry w dniu premiery: 71,99 PLN

Gry podobne do Garden Paws

Wymagania wiekowe Garden Paws

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Garden Paws

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GT 740 / Radeon R7 250 lub lepsza
  • 1 GB HDD
  • Windows 7 64-bit