Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiU
Okładka Game & Wario (WiiU)

Game & Wario WiiU

Game & Wario to kolekcja minigier wykorzystujących nowy tablet konsoli WiiU, stworzona przez Intelligent Systems. Głównym bohaterem tytułu jest Wario, odwieczny oponent wąsatego hydraulika oraz inne postacie ze świata Mario Bros.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii U
Okładka Game & Wario (WiiU)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WiiU:

28marca2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Game & Wario jest duchowym spadkobiercą cyklu gier z cyklu WarioWare, który został zapoczątkowany w 2003 roku na przenośnej konsoli GameBoy Advanced. Od tamtego czasu seria pojawiła się również na wielu innych platformach (GameCube, Nintendo DS oraz Wii). Podobnie jak poprzednicy, Game & Wario jest zestawem różnorodnych i najczęściej zręcznościowych mini-gier przeznaczonych dla całej rodziny. Warto podkreślić, że wszystkie w kreatywny sposób wykorzystują możliwości jakie daje tablet konsoli WiiU. Producentem jest należące do Nintendo studio Intelligent Systems.

W kolekcji znajdziemy gry, takie jak:

  1. Arrow – Tablet zamienia się w łuk. Strzały wystrzeliwujemy w kierunku ekranu telewizyjnego, na którym pojawiają się chmary przeciwników. Liczy się nie tylko nasza szybkość, ale także celność Musimy dobrze ustawić trzymanego w rękach WiiPada tak, by ustrzelić jak najwięcej celów. Tytuł przeznaczony jest dla jednego gracza.
  2. Ski – Gracze zmieniając pozycje kontrolera sterują narciarzem zjeżdżającym ze stoku. Mini-gra przeznaczony jest dla jednego gracza.
  3. Shutter – Wykorzystujemy tablet jak aparat fotograficzny. Przy ograniczonym czasie robimy zdjęcia przestępcom pojawiającym się na ulicach miasta, które możemy obserwować na ekranie telewizyjnym. Pozycja przeznaczona jest dla jednej osoby.
  4. Fruit – Gracz trzymający w ręku tablet kontroluje jedną z wielu postaci pojawiających się na ekranie TV, która po cichu kradnie owoce rozrzucone po całym miasteczku. Kiedy złodziej skompletuje już łup, zadaniem pozostałych uczestników zabawy jest wskazanie podejrzanego. Gra przeznaczona dla 2-5 osób.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-5  

Oczekiwania czytelników: 6.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Game & Wario

Wymagania wiekowe Game & Wario

odpowiednia dla każdego wieku