Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiU
Okładka Rabbids Land (WiiU)

Rabbids Land WiiU

Zestaw ponad 20 zręcznościowych mini gier, które stworzono z myślą o zabawie w gronie przyjaciół i rodziny. Głównymi bohaterami produkcji są psotliwe króliki, od lat będące maskotkami serii Rabbids.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii U
Okładka Rabbids Land (WiiU)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WiiU:

18listopada2012

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rabbids Land jest kolejną odsłoną serii, oferującej graczom zestawy prostych i zręcznościowych mini gier, przeznaczonych do zabawy na imprezach oraz w gronie rodziny i przyjaciół. Pierwsza część Rabbids powstała w 2006 roku i była ona odpryskiem popularnego platformówkowego cyklu Rayman. Bohaterami produkcji są szalone i złośliwe króliki, które bez przerwy pakują się w kłopoty. Od wielu lat, francuska firma Ubisoft regularnie wypuszcza kolejne gry z psotnymi długouchymi, które trafiają głównie na konsole firmy Nintendo, takie jak 3DS czy Wii.

W Rabbids Land przenosimy się do wesołego miasteczka pełnego różnego rodzaju atrakcji, na które składa się ponad 20 zróżnicowanych mini gier. Króliki przejęły nad nim kontrolę i mają zamiar zabawić się w nim za wszystkie czasy. Zadaniem graczy jest pomóc im w tym „heroicznym” zadaniu. Rozpoczynając rozgrywkę wybieramy jedną z gier i ustalamy jej zasady. Wszystkie atrakcje przeznaczone są do wspólnej zabawy z innymi osobami, chociaż możemy spróbować swoich sił współpracując lub konkurując z królikami sterowanymi przez komputerową SI.

W przypadku zabawy wieloosobowej, jeden z graczy może wykorzystać możliwości unikalnego gamepada Wii U. Podczas gdy pozostali uczestnicy używają standardowych wiilotów, osoba trzymająca w rękach pada będzie przeszkadzała lub pomagała im w osiągnięciu określonego celu. Na przykład w zabawie, w której utrzymujemy równowagę na chwiejącej się planszy z labiryntem, przechylając kontroler zmieniamy pozycję wirtualnego świata tak, by utrudnić zawodnikom dotarcie do celu. Poza tym możemy skierować ich na niebezpieczne kamienne kule, przekreślające szansę na zwycięstwo. Warto dodać, że ekran gamepada przyda się również w trakcie solowej rozgrywki. Bez problemu zastąpi on telewizor, gdy domownicy będą chcieli oglądnąć ulubiony program lub film.

Kolorowa oprawa Rabbids Land po raz drugi w historii serii została stworzona z myślą o urządzeniach mogących wyświetlać obraz w wysokiej rozdzielczości. Co prawda nie ustali ona nowych standardów dla gatunku, którego przedstawiciele zazwyczaj nie mogą pochwalić się nowatorskimi efektami graficznymi czy niesamowitymi detalami modeli i otoczenia, ale spełni świetnie swoje zadanie podczas południowej rozgrywki z dziećmi lub przyjaciółmi, mającymi jedynie epizodyczną styczność ze światem wirtualnej rozrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran   / wspólny ekran   / gorące krzesło     Liczba graczy: 1-5  

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 39 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Rabbids Land

Wymagania wiekowe Rabbids Land

odpowiednia dla każdego wieku