Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Frogger 2 (X360)
OkładkaFrogger 2 (X360)

Frogger 2 X360

Zręcznościowa gra platformowa z widokiem z góry, będąca odświeżeniem oryginalnej wersji z 1984 roku, wyprodukowana przez firmę Voltex. W grze przeprowadzamy żabki na drugą stronę planszy w określonym limicie czasu.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Frogger 2 Premiera X360

11czerwca2008

producent: Voltex wydawca: Konami Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Frogger 2 jest odświeżoną wersją wydanego w 1984 roku sequela popularnej swego czasu zręcznościówki o tym samym tytule. Podobnie jak w przypadku oryginału, naszym zadaniem jest przeprowadzanie żabki na drugą stronę planszy w określonym czasie.

Oczywiście utrudniają nam to wrogowie i rozsiane po mapie przeszkody terenowe. Każdy etap podzielony został na mniejsze poziomy, które musimy przejść w określonej kolejności. W sumie jest ich ponad piętnaście, w tym także bonusowe. Etapy ulokowano w pięciu odmiennych sceneriach, wypełnionych rozmaitymi przeciwnikami i przeszkodami. W czasie gry natrafiamy także na bossów, z którymi musimy się zmierzyć. Co ciekawe, developerzy zdecydowali się na wprowadzenie do Froggera 2 także trybu fabularnego.

Mamy również możliwość rywalizowania z maksymalnie czterema innymi graczami. Twórcy przygotowali dla nas dwa odmienne tryby multiplayer. W pierwszym z nich, zatytułowanym Race, naszym zadaniem jest jak najszybsze pokonanie danej planszy - wygrywa ten, kto osiągnie najlepszy czas. W drugim zaś zadaniem jednego z uczestników zabawy jest ochrona klejnotu, podczas gdy pozostali starają się go odbić. Jak łatwo się domyśleć, zwycięzcą zostanie obrońca albo zdobywca skarbu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Frogger 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Frogger 2 Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live