Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneX360
Okładka Bliss Island (X360)

Bliss Island X360

Bliss Island to gra logiczna, nie pozwalająca nam oderwać się od ekranu dzięki prostym i intuicyjnym regułom zabawy oraz przesympatycznemu bohaterowi – Hoshiemu.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Bliss Island (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

12marca2008

Bliss Island to gra logiczna, która przed premierą na Xbox Live Arcade zawitała na PC i PSP. Stworzona przez PomPom Software, nie pozwala nam oderwać się od ekranu dzięki prostym i intuicyjnym regułom zabawy oraz przesympatycznemu bohaterowi – Hoshiemu. Ten niebieski, owłosiony i puszysty stworek ma bardzo użyteczne narzędzie – trąbę, na której opiera się cała rozgrywka.

W grze mierzymy się z dwudziestoma pięcioma zróżnicowanymi i niecodziennymi wyzwaniami, na dziewięciu zwariowanych poziomach. Ratujemy przykładowo kwiatki przed zjedzeniem przez robaczki, otrzepując je ze złośliwych szkodników. Robimy to kulką, która prowadzona jest powietrzem z naszej trąby. Innym razem karmimy potwora, prowadząc owoce do jego ogromnej paszczy – również dzięki naszej supertrąbie.

Jeśli na Wyspie Rozkoszy (bo tak można przetłumaczyć tytuł) skończą nam się zadania z kampanii dla jednego gracza, możemy zmierzyć się z innymi graczami lokalnie lub online. Grafika w Bliss Island jest niezwykle kolorowa i dobrze wpasowuje się w klimat tej pełnej uśmiechu produkcji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Bliss Island

Klasyfikacja PEGI Bliss Island

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Bliss Island

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Xbox Live