Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCPS2
Okładka Friends: The One With All The Trivia (PC)

Friends: The One With All The Trivia

Elektroniczno-rozrywkowe przedsięwzięcie, które jest wirtualnym odpowiednikiem niezwykle popularnego serialu Przyjaciele (Friends) - opowiadającego o przygodach i perypetiach szóstki przyjaciół, którym ciężko odnaleźć się w otaczającej ich rzeczywistości.

Logiczne | quiz | edukacyjne

Okładka Friends: The One With All The Trivia (PC)

data premiery gry:

15lis2005

PC PS2
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Friends: The One With All The Trivia to elektroniczno-rozrywkowe przedsięwzięcie, za powstanie którego odpowiadają firmy Warner Bros. Interactive Entertainment oraz zespół developerski Artech Studios, a które jest wirtualnym odpowiednikiem niezwykle popularnego serialu Przyjaciele (Friends) - opowiadającego o przygodach i perypetiach szóstki przyjaciół, którym ciężko odnaleźć się w otaczającej ich rzeczywistości.

Friends: The One With All The Trivia to quiz komputerowy, a w jego pytaniach i odpowiedziach znajdziemy ponad 700 niezapomnianych fragmentów serialu, cytatów, wypowiedzi i „publiki na żywo”, pochodzących z wszystkich 10 sezonów Przyjaciół.

Quiz oczywiście ma na celu przetestowanie naszej wiedzy ze znajomości serialu, a osobami zadającymi nam pytania oraz gospodarzami całej zabawy są bohaterowie serialu: Janice (Maggie Wheeler), Gunther (James Michael Tyler) oraz Jack i Judy Geller (Elliott Gould, Christina Pickles). Zatem jeśli jesteście pewni, że znacie Przyjaciół od podszewki, śmiało możecie stawić czoła ponad 3000 interaktywnych pytań przygotowanych przez twórców programu.

Quiz pozwala na przetestowania swojej wiedzy, a w trybie multiplayer wiedzy naszych prywatnych przyjaciół. Ponadto program oferuje trzy poziomy trudności, a pytania zostały podzielone na 6 kategorii, m.in. związki miłosne Przyjaciół, niezapomniane momenty czy gościnne występy innych aktorów. Oprócz sześciu kategorii, pytania podzielono również na 6 typów, m.in. „next line please” - oglądamy fragment serialu, a później musimy wskazać odpowiedni wers dialogu, który kończył daną scenę, „say who” – czyli odgadnij, który z bohaterów wypowiedział dane zdanie, „what are they talking about” – widzimy lub słyszymy fragment rozmowy, po czym musimy odpowiedzieć, jaki był jej temat.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI Friends: The One With All The Trivia

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.
PC
PS2