Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Freeman: Guerrilla Warfare (PC)

Freeman: Guerrilla Warfare PC

Freeman: Guerrilla Warfare to nietypowy FPS, w którym znaleźć można także elementy znane ze strategii. Gracz zdobywa pieniądze, buduje armię i nadzoruje bazy, równocześnie biorąc udział w intensywnej akcji, typowej dla realistycznych, pierwszoosobowych strzelanek.

Akcji | FPP | sandbox | taktyczne | FPS | elementy RPG | elementy strategiczne | indie | strzelanki

PC Windows
Okładka Freeman: Guerrilla Warfare (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1lutego2018

wczesny dostęp

4października2019

4października2019

Steam

Stworzone z myślą o PC Freeman: Guerrilla Warfare jest nietypową hybrydą pierwszoosobowej strzelanki i gry strategicznej. Produkcja ta łączy intensywną akcję z głęboką i rozbudowaną warstwą strategiczną, w ramach której budujemy bazy i rozwijamy swoją armię. Za stworzenie omawianego tytułu odpowiada KK Game Studio.

Mechanika

Freeman: Guerrilla Warfare w wersji na PC stawia gracza w roli dowódcy frakcji starającej się uzyskać kontrolę nad pewnym regionem. Rozgrywka składa się z dwóch głównych elementów, płynnie łączących się w jedną całość. Pierwszym z nich są rozgrywane z perspektywy pierwszej osoby starcia, które nie różnią się szczególnie od misji znanych z innych, podobnych strzelanek typu FPS. Drugą połowę zabawy stanowi rozwijanie bazy i oddziałów, dzięki któremu zwiększamy możliwości, którymi dysponuje dowodzona przez nas grupa. Zaimplementowany przez twórców, unikatowy system pozwala wydawać rozkazy w dowolnym momencie zabawy, a osiągnięcie sukcesu wymaga zastosowania odpowiedniej taktyki. Dzięki skutecznie wykonywanym misjom zdobywamy pieniądze, które inwestujemy w dodatkowych żołnierzy lub rozwinięcia bazy, co z kolei umożliwia nam radzenie sobie z trudniejszymi wyzwaniami.

Produkcja studia KK Game posiada otwarty świat. Zaczynając zabawę za każdym razem startujemy w innym, losowo wybranym miejscu.

Tryby gry

W grze Freeman: Guerrilla Warfare znajdziemy wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Gra Freeman: Guerrilla Warfare charakteryzuje się dość atrakcyjną, w pełni trójwymiarową oprawą graficzną, w której dostrzec można przywiązanie twórców do realizmu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.2 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 89,99 PLN

Gry podobne do Freeman: Guerrilla Warfare

Wymagania wiekowe Freeman: Guerrilla Warfare

18+

Wymagania sprzętowe Freeman: Guerrilla Warfare

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i7-4790K 4.0 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 7/8/10
Minimalne: Intel Core i5-3210M 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 960 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 7