Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Franchise Hockey Manager 2014 (PC)
OkładkaFranchise Hockey Manager 2014 (PC)

Franchise Hockey Manager 2014 PC

Rozbudowany manager hokeja na lodzie, wyróżniający się przeogromną bazą oryginalnych, współczesnych i historycznych drużyn oraz zawodników. Gra pozwala na rozpoczęcie kariery menadżerskiej w jednej z 19 grywalnych lig z całego świata.

Sportowe | manager | hokej

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Franchise Hockey Manager 2014 Premiera PC

3września2013

producent: Out of the Park Developments wydawca: Out of the Park Developments Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Franchise Hockey Manager 2014 to rozbudowany manager hokeja na lodzie, wyróżniający się ogromną bazą oryginalnych drużyn i zawodników – zarówno obecnych, jak i historycznych. Za powstanie gry odpowiada niemieckie studio Out of the Park Developments, mające na swoim koncie m.in. uznaną i kontynuowaną od kilku już lat serię baseballową.

Jak to w grach menedżerskich bywa, naszym zadaniem jest poprowadzenie naszej ulubionej drużyny do sukcesów na arenie lokalnej i międzynarodowej. Zakres naszych obowiązków nie ogranicza się jednak tylko do ustalania składu i taktyki na kolejne spotkania fazy zasadniczej i play-off - jako szef zespołu zadbać musimy również o tak istotne elementy, jak wyławianie najbardziej utalentowanych zawodników w corocznych draftach, przeprowadzanie transferów, negocjacje kontraktów czy nadzorowanie pracy sztabu medycznego i szkoleniowego. Na szczęście gra pozostawia nam wybór, jak dużo obowiązków chcemy wziąć na swoje barki, a ile z nich pozostawić komputerowej AI.

Zabawę z Franchise Hockey Manager 2014 możemy rozpocząć w jednym z trzech dostępnych trybów gry. Pierwszym z nich jest rozegranie sezonu historycznego w lidze NHL lub jej niegdysiejszej konkurentce WHA. Gra pozwala nam cofnąć się w czasie aż do roku 1947 by sprawdzić, czy będziemy w stanie odwrócić losy historii. Drugą z możliwości jest stworzenie własnej ligi, bazującej na fikcyjnych zespołach i zawodnikach. Tu ustalamy wszystkie szczegóły rozgrywek, począwszy od ilości dywizji i konferencji, na zasadach play-off skończywszy. Zasadniczym trybem gry jest jednak kariera, rozpoczynająca się w sezonie 2013-2014. Tu bowiem możemy pokierować dowolną z rzeczywistych drużyn, pochodzących z 19 grywalnych lig takich krajów jak USA, Kanada, Anglia, Finlandia, Szwecja, Czechy, Francja, Niemcy i Rosja.

Franchise Hockey Manager przeznaczony jest raczej dla doświadczonych w grach menedżerskich graczy. Model gry bazuje na nieustannym obcowaniu z dziesiątkami różnych statystyk i baz danych, a w oprawie gry nie znajdziemy ekscytujących fajerwerków graficznych. Zamiast tego dostajemy jednak rzetelnie opracowaną symulację z przejrzystym, intuicyjnym interfejsem i przeogromną bazą realnych drużyn i zawodników, co w tego typu produkcjach jest kwestią kluczową.

Tryb gry: single player  

Nośnik: dystrybucja cyfrowa

Wymagania wiekowe Franchise Hockey Manager 2014: Odpowiednia dla każdego wieku.

Franchise Hockey Manager 2014 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7