Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Eishockey Manager 2009 (PC)
OkładkaEishockey Manager 2009 (PC)

Eishockey Manager 2009 PC

Ice Hockey Manager 2009

Eishockey Manager 2009 to manager sportowy od firmy Netmin Games. Tytuł pozwala na zarządzanie własnymi drużynami hokejowymi - zarówno w lidze, jak i mistrzostwach świata.

Sportowe | manager

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Eishockey Manager 2009 Premiera PC

11grudnia2008

producent: Netmin Games wydawca: The Games Company Strona oficjalna

niemieckaniemiecka

Eishockey Manager 2009 to kolejna odsłona niemieckiego managera hokejowego, stworzonego przez firmę Netmin Games na zlecenie The Games Company. Produkt wpasowuje się w coroczny zestaw tytułów, wydawanych przez naszych zachodnich sąsiadów z myślą o fanach najrozmaitszych dyscyplin sportu, jak boks, piłka nożna czy popularny szczypiorniak.

Opisywany projekt pozwala graczowi na wcielenie się w zarządcę jednego z klubów niemieckiej ligi hokeja na lodzie (Deutsche Eishockey Liga) lub też przejęcie kontroli nad którąś z kadr narodowych. Łatwo więc wywnioskować, że naszym celem jest odniesienie zwycięstwa bądź to w rozgrywkach na szczeblu krajowym, bądź też w prestiżowych mistrzostwach świata.

Dla zrealizowania postawionych zadań autorzy zapewnili nam szereg narzędzi, z pomocą których możemy na bieżąco zajmować się sprawami drużyny – począwszy od wybierania zawodników do pierwszego składu, poprzez konstruowanie taktyki, a na pozyskiwaniu sponsorów skończywszy. Większość czynności wykonujemy, poruszając się po kolorowym, dwuwymiarowym menu. Widoku 3D możemy używać jedynie podczas meczów, by zobaczyć, jak nasze polecenia są realizowane przez hokeistów jeżdżących po lodowisku.

Do naszych kompetencji należy także aranżowanie spotkań towarzyskich, ustalanie reżimu treningowego oraz decydowanie o wysokości premii, jakie zostaną przyznane zawodnikom w nagrodę za ich zaangażowanie. Jeśli chcemy, możemy pójść jeszcze o krok dalej i zaprojektować własną halę sportową, w której będą odbywać się mecze naszego zespołu albo też pobawić się działaniem dołączonego do gry edytora – wbudowanie w Eishockey Managera 2009 narzędzie umożliwia modyfikowanie wyglądu oraz cech zawodników, a także projektowanie dla nich nowych trykotów.

Ocena użytkowników: 5,4 / 10 na podstawie 46 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Eishockey Manager 2009: Odpowiednia dla każdego wieku.

Eishockey Manager 2009 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 4 Ti4400 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista