Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Find Your Own Way Home (PC)

Find Your Own Way Home PC

Logiczna gra przygodowa, w której uczestniczą członkowie zespołu REO Speedwagon. Rockowy zespół wypuszcza nową płytę, ale jego frontman gubi się w niewyjaśnionych okolicznościach. Zadaniem gracza jest odnalezienie zaginionego wokalisty.

Logiczne

PC Windows
Okładka Find Your Own Way Home (PC)

producent: Curious Sense

wydawca: Merscom

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2grudnia2009

Find Your Own Way Home to gra z gatunku hidden object, polegającego na szukaniu przedmiotów ukrytych w poszczególnych lokacjach. Nietypowym elementem tytułu jest fakt, że występują w nim członkowie zespołu rockowego REO Speedwagon.

W grze wcielamy się w Ruby, czyli topową amerykańską reporterkę ze stacji telewizyjnej Entertainment Now. Bohaterka zajmuje się przygotowaniem materiału na temat zespołu rockowego REO Speedwagon, który wypuszcza właśnie zupełnie nową płytę. Podczas przygotowań do wielkiej imprezy premierowej okazuje się, że zaginął frontman kapeli - Kevin Cronin. Zadaniem gracza jest odszukanie wskazówek i wytropienie gwiazdy.

Produkcja należy do gatunku hidden object, więc przez większość czasu szukamy najróżniejszych przedmiotów ukrytych w poszczególnych miejscach. Twórcy przygotowali około 80 lokacji znajdujących się w 30 różnych otoczeniach. Odwiedzamy między innymi pole golfowe, hotel, biuro głównej bohaterki, studio nagrań, czy salę koncertową. W sumie bierzemy udział w 18 mini-gierkach.

Na szczególną uwagę zasługuje oprawa muzyczna produkcji, która powinna zainteresować przede wszystkim fanów zespołu REO Speedwagon. W grze możemy usłyszeć wiele instrumentalnych kawałków kapeli oraz kilkanaście minut nigdy niepublikowanego materiału. Graficznie tytuł prezentuje się nieźle, oferując między innymi wyraziście przedstawione lokacje.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Find Your Own Way Home

Wymagania wiekowe Find Your Own Way Home

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Find Your Own Way Home

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • 196 MB HDD
  • Windows XP/Vista