Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCANDiOS
Okładka FIFA Online 3 (PC)
OkładkaFIFA Online 3 (PC)

FIFA Online 3

Sieciowa, darmowa wersja popularnego cyklu piłkarskiego od Electronic Arts. W przeciwieństwie do głównych odsłon produkcja stawia na nieco prostsze rozwiązania. Za jej stworzenie odpowiada koreański oddział firmy.

Sportowe | piłka nożna | na 2 osoby

Kolekcja gier
Obserwuj grę

FIFA Online 3 Premiera

25paź2013

PC

14mar2016

iOS

29lip2016

AND

FIFA Online 3 jest darmową, sieciową wersją cyklu piłkarskiego rozwijanego przez studio EA Sports. Produkcja pozwala kierować własnym zespołem i brać udział w rozgrywkach przeciwko graczom z całego świata. Za stworzenie dodatku odpowiada koreański oddział firmy Electronic Arts. Rolę wydawcy pełni firma Garena.

Mechanika

Model rozgrywki FIFA Online 3 jest wzorowany na starszych odsłonach serii – konkretnie FIFA 11 oraz FIFA 14. Gracze mogą zbudować własną drużynę, wybierając z przeszło 15 tys. odmiennych zawodników. Za rozgrywanie spotkań otrzymujemy walutę EP, za którą możemy kupować kolejnych sportowców i inne przedmioty. W grze dostępny jest także rynek, na którym można przeprowadzać transfery zawodników (pomiędzy graczami).

Tryby gry

W FIFA Online 3 możemy grać zarówno samotnie, jak i z innymi. Dostępnych jest kilka różnych trybów gry – możemy rozgrywać pojedyncze spotkania, a także uczestniczyć w ligach i turniejach. Produkcja oferuje także tryb FIFA Online World Tour, w którym działania graczy są rejestrowane przez specjalny system rankingowy.

Kwestie techniczne

FIFA Online 3 posiada dość przyzwoitą, trójwymiarową oprawę graficzną. Choć najlepsze lata z pewnością ma ona już za sobą, to jednak całkiem nieźle oddaje samą rywalizację, jak i emocje towarzyszące zmaganiom piłkarzy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe FIFA Online 3: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
iOS
AND