Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWii
Okładka Farmyard Party: Featuring the Olympigs (Wii)

Farmyard Party: Featuring the Olympigs Wii

Niezbyt wymagająca gra sportowa, w której przystępujemy do farmerskich igrzysk sportowych. Sterujemy zabawnie wykonanymi prosiakami, biorąc udział w ośmiu różnych konkurencjach.

Sportowe | rolnicze | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Farmyard Party: Featuring the Olympigs (Wii)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

21maja2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Farmyard Party: Featuring the Olympigs to niezbyt wymagająca gra zręcznościowa, stawiająca gracza przed możliwością uczestnictwa w farmerskich igrzyskach sportowych. W trakcie rozgrywki przejmuje się kontrolę nad zabawnie wykonanymi prosiakami, przystępując do różnorakich dyscyplin. Jedyną platformą docelową dla Farmyard Party: Featuring the Olympigs jest konsola Nintendo Wii.

Do dyspozycji gracza oddano osiem różnych konkurencji, wzorowanych na prawdziwych dyscyplinach sportowych. Swoich sił można spróbować między innymi w biegach lekkoatletycznych, pływaniu czy rzucaniu widłami. Bawić można się w pojedynkę lub z udziałem trzech innych graczy. Lista dostępnych trybów obejmuje między innymi pełną olimpiadę i turnieje tematyczne. Całość wzbogacana jest zabawnymi mini-grami, stanowiącymi krótkie przerywniki pomiędzy głównymi konkurencjami.

Wzorem innych gier sportowych, omawiany produkt kładzie duży nacisk na wysiłek fizyczny gracza, a to dlatego, że odpowiednie wymachiwanie kontrolerem sprawia, że sterowany prosiak nabiera na sile przed rzutem czy biegnie szybciej od swoich głównych konkurentów. Farmyard Party oferuje pełne wsparcie dla żyroskopowych funkcji kontrolera konsoli Wii. Ruchy gracza przekładane są więc na zachowania widocznych na ekranie zawodników.

Wszystkie osiągnięcia gromadzone są w specjalnie wyznaczonych do tego celu tabelach. Ponadto możliwe jest zdobywanie medali i innych ciekawych bonusów. W miarę rozwoju rozgrywki odblokowuje się dostęp między innymi do ukrytych postaci, nowych mini-gier czy grafik powiązanych z procesem produkcji gry.

Oprawa wizualna Farmyard Party: Featuring the Olympigs prezentuje stosunkowo wysoki poziom wykonania. Duży nacisk położono zarówno na wygląd prosiaków i animację ich ruchów, jak i szczegółowość otoczenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 6.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Gry podobne do Farmyard Party: Featuring the Olympigs

Wymagania wiekowe Farmyard Party: Featuring the Olympigs

odpowiednia dla każdego wieku