Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDWPiOS
Okładka Family Farm Seaside (AND)

Family Farm Seaside

Gra strategiczna stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych. Gracz wciela się w rolę farmera, którego zadaniem jest sadzenie roślin, zbieranie plonów i sprzedawanie ich z zyskiem na targu, a także hodowla zwierząt oraz dbanie o stopniowy rozwój całego gospodarstwa.

Strategiczne | ekonomiczne | rolnicze | 2D

Okładka Family Farm Seaside (AND)

data premiery gry:

2lut2013

iOS

27lut2013

AND

10paź2014

WP

Family Farm Seaside jest grą strategiczną utrzymaną w klimatach rolniczych, stworzoną przez zespół FunPlus Interactive. Produkcja powstała z myślą o urządzeniach mobilnych i trafiła między innymi na system AND, WP i iOS. Tytuł dystrybuowany jest w modelu darmowym z mikropłatnościami i wymaga połączenia z Internetem.

Mechanika

Zabawę w Family Farm Seaside rozpoczynamy od założenia gospodarstwa, które możemy ulokować zarówno na malowniczym wybrzeżu, jak i na egzotycznej wyspie. Rozgrywka polega na stopniowym rozwijaniu całej farmy, zatem w jej trakcie uprawiamy ziemię i sadzimy rośliny, by w rezultacie zebrać jak najobfitsze plony i sprzedać je z zyskiem na miejscowym targu. Łącznie na posadzenie i przetworzenie czeka ponad 200 produktów, a oprócz tego skorzystać możemy z kuchni, gdzie przygotowujemy ponad 400 dań. Ponadto, jak w każdym szanującym się gospodarstwie, tak i na naszej parceli może znaleźć się stodoła umożliwiająca hodowlę rozmaitych zwierząt. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by trudnić się połowem ryb. Rozgrywkę uatrakcyjniają codzienne misje i wyzwania oraz turnieje, takie jak choćby konkurs na najpiękniejszą farmę.

Kwestie techniczne

Family Farm Seaside na platformie AND, WP i iOS charakteryzuje się przyjemną dla oka, dwuwymiarową oprawą graficzną. Całość została utrzymana w kolorowym, kreskówkowym stylu, charakterystycznym dla casualowych gier mobilnych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Family Farm Seaside

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Family Farm Seaside

Windows Phone

Windows Phone

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Android

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Apple iOS

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

WP
AND
iOS