Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka F-22 Raptor (PC)

F-22 Raptor PC

Symulator nowoczesnego samolotu myśliwskiego stworzony przez firmę Novalogic. Pozwala graczom jako pilotom super zaawansowanego myśliwca uczestniczyć w pięciu kampaniach umiejscowionych w Angoli, Jordanie, Rosji, Columbii oraz Iranie, a także w szeregu samodzielnych zadań.

Symulacje

PC Windows
Okładka F-22 Raptor (PC)

producent: Novalogic Inc.

wydawca: Novalogic Inc.

wydawca PL: Cenega S.A.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21października1997

15sierpnia2001

pudełko PL

F-22 Raptor to symulator nowoczesnego samolotu myśliwskiego stworzony przez firmę Novalogic, znaną między innymi z takich głośnych tytułów jak: Comanche czy Armored Fist. Mimo, iż w zamierzeniach i reklamach twórców miał to być niesłychanie realistyczny symulator to okazał się grą głównie o charakterze zręcznościowym.

Tradycyjnie jak na firmę Novalogic przystało F-22 Raptor posiada dobrą trójwymiarową oprawę graficzną, dzięki której lot w kanionie czy nad górami jest bardzo efektowny i ekscytujący, lecz nie realistyczny. Podobnie fizyczny model lotu oraz cała awionika i rzeczywiste wyposażenie (rakiety AMRAAM, bomby JDAM, itp.) z pewnością spodobają się wielu graczom, którym podobał się Strike Commander oraz Comanche, ale zaawansowani piloci nie znajdą tu nic prócz uproszczeń i sięgną po coś innego.

Ogólnie rzecz biorąc możemy tu uczestniczyć jako piloci super zaawansowanego myśliwca w pięciu kampaniach umiejscowionych w Angoli, Jordanie, Rosji, Columbii oraz Iranie, a także w szeregu samodzielnych zadań. Poszczególne misje wchodzące w skład kampanii są ze sobą powiązane, a ich cele generowane są dynamicznie w zależności od wyniku poprzedniego zadania. Taki zabieg oraz niezłe AI wrogów i naszego skrzydłowego sprawia, że gracz może się poczuć jak część wielkiej machiny wojennej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 153 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe F-22 Raptor

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe F-22 Raptor

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane: Pentium 200MHz, 32MB RAM, akcelerator 3D