Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4
Okładka Evotinction (PS4)
OkładkaEvotinction (PS4)

Evotinction PS4

Trzecioosobowa skradanka, której akcja toczy się w przyszłości. W Evotinction wcielamy się w bohatera, którego zdolności hakerskie oraz arsenał przydanych gadżetów pozwalają mu na manipulację elektroniką oraz radzenie sobie z adwersarzami.

Akcji | TPP | science fiction | skradanki | przygodowe gry akcji | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Evotinction Premiera PS4

2022

producent: Spikewave Games wydawca: Sony Interactive Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Evotinction to gra akcji zrealizowana w konwencji skradanki, za której opracowaniem stoi niezależne chińskie studio Spikewave Games. Mowa o niewielkim zespole założonym przez byłych pracowników chińskiego oddziału firmy 2K Games.

Fabuła

Evotinction zabiera nas w podróż do futurystycznego świata. Fabuła gry koncentruje się na zagrożeniach, jakie dla ludzkości stanowi dynamiczny rozwój technologii, a obraca się wokół takich zagadnień, jak Sztuczna Inteligencja czy choćby manipulacja genami, które w przyszłości będą stanowić wyzwanie dla całej cywilizacji.

Mechanika

W Evotinction akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W trakcie zabawy wcielamy się w bohatera dysponującego rozmaitymi umiejętnościami hakerskimi oraz przydatnymi gadżetami. Dzięki nim może radzić sobie ze stającymi mu na drodze przeciwnikami (przed którymi często musi się ukrywać i przemykać z dala od ich wzroku) oraz manipulować napotykanymi urządzeniami.

Kwestie techniczne

Evotinction posiada trójwymiarową grafikę wysokiej jakości, co jest zasługą wykorzystania technologii Unreal Engine 4.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.0 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Evotinction: 16+