Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS2XBOX
Okładka ESPN NHL 2K5 (XBOX)

ESPN NHL 2K5

SEGA powraca do gry na lód z kolejną odsłoną swojej sztandarowej serii ESPN NHL, tym razem z dopiskiem 2K5. Z roku na rok seria zaskakuje nową gamą ulepszeń, a to wszystko tylko po to, żeby jeszcze bardziej dogodzić wszystkim graczom na całym świecie.

Sportowe | hokej

Okładka ESPN NHL 2K5 (XBOX)

producent: Kush Games

wydawca: SEGA

Strona oficjalna

data premiery gry:

30sie2004

PS2 XBOX
Kolekcja gier
Obserwuj grę

SEGA powraca do gry na lód z kolejną odsłoną swojej sztandarowej serii ESPN NHL, tym razem z dopiskiem 2K5. Z roku na rok seria zaskakuje nową gamą ulepszeń, a to wszystko tylko po to, żeby jeszcze bardziej dogodzić wszystkim graczom na całym świecie. Każdy fan hokeja, tego prawdziwego jak i tego wirtualnego na konsole, po prostu nie może nie zagrać w ESPN NHL 2K5.

Gameplay w serii ze stajni SEGA zawsze stał na bardzo wysokim poziomie i nie odwrotnie jest tym razem. Zagrania są bardzo realistyczne i nie wystarczy cały wciskać turbo, żeby dojechać do bramki i strzelić gola. Sztuczna Inteligencja przeciwników jest na to za dobra i z pewnością graczy, którzy myślą, że im się po chwili uda umieścić krążek w bramce, wprowadzi to w niemałe zakłopotanie. Jest dużo nowych zagrań np. opcja Pass and Go, która pozwala podać krążek utrzymując cały czas kontrolę nad podającym i wziąć obronę na siebie tak, aby kolega z drużyny miał lepszą pozycję do strzału. Można też np. dobrze się ustawić i poprosić o podanie na strzał z tzw. pierwszego kontaktu. Podczas meczu można bić zawodników przeciwnej drużyny, ale oczywiście za zbyt silne i zbyt częste ataki trafia się na ławkę kar. Dostępnych na samym początku w opcjach jest pięć ustawień trudności i już poziom Pro jest dużym wyzwaniem dla średnich graczy, a poziomy wyższe są ciężkim orzechem do zgryzienia nawet dla hardcore’owców.

Wreszcie w ESPN NHL 2K5 położono nacisk na prezentację drużyn oraz zaimplementowano krótkie scenki, na których wiernie odwzorowana widownia wspiera okrzykami gospodarzy, a gwiżdże na zawodników przyjezdnych. Grafika jest bardzo dobra, a animacja wirtualnych zawodników jedna z najlepszych na rynku. Dźwięk jest solidny, komentarz stoi na bardzo wysokim poziomie i zawsze zgadza się z tym, co widzimy na ekranie telewizora. Ku uciesze graczy w ESPN NHL 2K5 jest dostępna doskonała opcja online, za sprawą której możemy rozkoszować się rozgrywaniem pojedynczych meczów z użytkownikami z całego świata, ale także wyśmienitą multiplayerową ligą.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Gry podobne do ESPN NHL 2K5

Klasyfikacja PEGI ESPN NHL 2K5

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe ESPN NHL 2K5

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
  • Multitap
  • Network Adaptor
Microsoft Xbox

Microsoft Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PS2
XBOX