Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWii
Okładka Elebits (Wii)
OkładkaElebits (Wii)

Eledees Wii

Elebits

Elebits to pierwsza gra stworzona przez studio Konami na konsolę Nintendo Wii. Tytuł to zarazem nazwa tajemniczych i malutkich stworków, które były źródłem globalnej mocy na pewnej planecie przez ostatnie 10 tysięcy lat.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Eledees Premiera Wii

12grudnia2006

producent: Konami wydawca: Konami Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Elebits to pierwsza gra stworzona przez studio Konami na konsolę Nintendo Wii. Tytuł to zarazem nazwa tajemniczych i malutkich stworków, które były źródłem globalnej mocy na pewnej planecie przez ostatnie 10 tysięcy lat. W tym świecie nie ma takich rzeczy, jak gaz, węgiel czy nawet energia atomowa. Jest wiele odmiennych typów Elebitsów, każdy z własnym wyjątkowym wyglądem i osobowością. Podczas, gdy zawsze żyły one z ludźmi w harmonii, uwielbiały jednak stwarzać problemy. Zadanie gracza polega na ich wytropieniu oraz doprowadzeniu do końca ich psot.

Wykorzystując zalety wyjątkowego kontrolera konsoli Wii, gra pozwala nam na rozbudowaną interakcję z otoczeniem w trakcie poszukiwania malutkich stworzeń, generujących energię. Używając żyroskopowego sterownika możemy pchać, ciągnąć, podnosić i upuszczać wszystko to, co spotykamy na drodze do odkrycia sekretnych miejsc itd. Użytkownicy mogą wymyślić własną strategię, celem oszukania tytułowych stworków np. skradając się, aby prześlizgnąć się na ich teren lub straszyć je, chowając się. Gdy łapiemy Elebitsy i wykorzystujemy ich moce generujące energię, to liczne opcje i dodatkowe bonusy dają możliwość znalezienia kolejnych potworków w ciągle zmieniającym się środowisku.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 6,5 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Eledees

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.