Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGMMOWWW
Okładka eDragon (WWW)

eDragon WWW

Przeglądarkowa, darmowa gra MMO, osadzona w świecie fantasy. Tworzymy wirtualnego bohatera, którym przyjdzie nam wykonywać zadania, walczyć z rozmaitymi stworami i zdobywać kolejne poziomy, pozwalające na rozwój umiejętności.

RPG | fantasy | zagraj za darmo

WWW
Okładka eDragon (WWW)

producent: PlayComet

wydawca: PlayComet

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

29października2010

eDragon to darmowa, przeglądarkowa gra MMORPG w klimatach fantasy. Świat gry zamieszkiwany jest przez trzy odmienne nacje: ludzi, elfów i barbarzyńców. To właśnie w przedstawiciela jednej z nich wciela się gracz. Oprócz rasy możemy jeszcze wybrać płeć oraz nadać imię naszemu bohaterowi. Na tym możliwości personalizacji się kończą. Słabo rozbudowany edytor postaci rekompensują jednak ogrom świata oraz czynności, które możemy w nim wykonywać.

Przygodę rozpoczynamy w stolicy fantastycznego królestwa i zmuszeni jesteśmy pozostać w niej aż do czasu zdobycia 15 poziomu. Osiągnięcie tego nie stanowi jednak większego problemu i już po kilkunastu minutach możemy swobodnie poruszać się po świecie. A miejsc do zwiedzania jest sporo. W każdym z nich czekają na nas inne zadania do wykonania, kupcy oferują inne przedmioty, a na arenach czekają na nas zupełnie odmienni przeciwnicy. Tak więc wiedziemy sobie wesoły żywot poszukiwacza przygód, wędrując po świecie, zabijając potwory, zdobywając skarby, pomagając innym. Jeśli znudzi nam się mordowanie potworów, możemy wyzwać na pojedynek innego gracza. Możliwości jest naprawdę wiele.

Po osiągnięciu 10 poziomu musimy wybrać jedną z sześciu dostępnych klas. Każda z nich posiada odrębny zestaw umiejętności, które rozwijamy za punkty zdobywane po awansie na kolejne poziomy. Miłośnicy rzucania zaklęć oraz walki na dystans mogą być jednak rozczarowaniu, ponieważ w grze zabrakło magów oraz łuczników.

eDragon charakteryzuje się ładną, kolorową grafiką. Wszystkie lokacje, przedmioty i postacie zostały ręcznie narysowane przez grafików ze studia PlayComet. Twórcy pokusili się także o urozmaicenie walk trójwymiarowymi animacjami. Dodatkowo rozgrywkę umila przyjemna dla ucha muzyka, która znakomicie oddaje baśniowy klimat świata.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe eDragon

odpowiednia dla każdego wieku