Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Eden Rising (PC)

Eden Rising PC

Eden Rising: Supremacy

Gra akcji wzbogacona o elementy tower defense i RPG. W Eden Rising trafiamy w sam środek konfliktu pomiędzy dzikimi stworzeniami i maszynami znanymi jako Tygle. Tytuł pozwala na zabawę zarówno w pojedynkę, jak i w maksymalnie ośmioosobowej kooperacji.

Akcji | TPP | fantasy | zagraj za darmo | tower defense | sandbox | elementy RPG | multiplayer | indie | kooperacja | crafting | przygodowe gry akcji

PC Windows
Okładka Eden Rising (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

17maja2018

wczesny dostęp

17maja2019

17maja2019

Steam

Eden Rising: Supremacy jest hybrydą gry akcji i produkcji typu tower defense, wzbogaconą o elementy RPG. Za opracowaniem tego tytułu stoją studia Nvizzio Creations oraz Meridian4.

Fabuła

W Eden Rising: Supremacy trafiamy do tytułowego świata Eden, o kontrolę nad którym walczą starożytne maszyny zwane Tyglami oraz dzikie stworzenia. Choć od ostatniej wojny pomiędzy nimi minęły tysiąclecia, przybycie głównego bohatera na nowo rozbudziło prastary konflikt. Protagonista postanawia stanąć po stronie Tygli, w zamian za co ma zostać obwołany nowym bogiem krainy.

Mechanika

W Eden Rising: Supremacy akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W trakcie rozgrywki trafiamy do rozległego świata o otwartej strukturze, podzielonego na zróżnicowane biomy wypełnione egzotyczną fauną i florą. Nadrzędnym elementem zabawy jest obrona baz (Tygli) przed atakami wrogów. Oprócz tego, że nasze siedziby możemy wyposażyć w rozmaite pułapki na agresorów i mechanizmy obronne, bierzemy również bezpośredni udział w starciach z oponentami, walcząc przy użyciu zróżnicowanego oręża. Przemierzając rubieże Edenu, pozyskujemy także przydatne zasoby, w oparciu o które tworzymy oraz ulepszamy nowe pancerze i broń.

Tryby gry

W Eden Rising: Supremacy można grać w pojedynkę lub w ramach multiplayerowego trybu współpracy, stworzonego z myślą o maksymalnie ośmiu graczach.

Kwestie techniczne

Eden Rising: Supremacy posiada barwną, trójwymiarową grafikę. Jej cechy charakterystyczne to przyciągające uwagę lokacje wypełnione monumentalnymi, monolitycznymi budowlami oraz egzotyczną roślinnością, a także oryginalne projekty przeciwników.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-8  

Wymagania wiekowe Eden Rising

12+

Wymagania sprzętowe Eden Rising

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i7-7700 3.6 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 6 GB GeForce GTX 1060 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 10 64-bit
Minimalne: Intel Core i5 2.3 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 560 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7 64-bit