Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBA
Okładka Ed, Edd n Eddy: Jawbreakers! (GBA)

Ed, Edd n Eddy: Jawbreakers! GBA

Ed, Edd n Eddy: Jawbreakers to zręcznościówka, stworzona na podstawie serii kreskówek autorstwa Danny'ego Antonucciego, emitowanej na kanale telewizyjnym Cartoon Network. Opowiada ona o szalonych perypetiach tytułowych bohaterów, pragnących za wszelką cenę zarobić jakiś grosz.

Zręcznościowe | seriale animowane | tytuły ekskluzywne Nintendo

Game Boy Advance
Okładka Ed, Edd n Eddy: Jawbreakers! (GBA)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji GBA:

15września2002

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ed, Edd n Eddy: Jawbreakers to zręcznościówka, stworzona na podstawie serii kreskówek autorstwa Danny'ego Antonucciego, emitowanej na kanale telewizyjnym Cartoon Network. Opowiada ona o szalonych perypetiach tytułowych bohaterów, pragnących za wszelką cenę zarobić jakiś grosz. Tym razem lokalny sklep ze słodkościami ogłasza loterię, w której do wygrania jest Special Jawbreakers (Łamiszczęki). Przyjaciele postanawiają znaleźć jakiś sposób, aby stać się szczęśliwymi zwycięzcami.

Aby osiągnąć postawiony sobie cel, bohaterowie muszą rozwikłać cały szereg zagadek oraz zaliczyć kilka zadań. Po drodze należy znaleźć przedmiot,y znacznie ułatwiające całą rozgrywkę. Każdy poziom rozpoczyna i kończy krótki filmik. Gracz wciela się w wybranego przez siebie bohatera, a dwoma pozostałymi chłopcami steruje Sztuczna Inteligencja. W dowolnym momencie można przełączyć się w inną postać. Opcja ta jest niezwykle pomocna w przypadku napotkania wyzwania, wymagającego specjalnych umiejętności.

Ed jest najsilniejszy z całej trójki – aby pozbyć się przeszkód, tarasujących drogę, używa footballowego hełmu. Edd natomiast to ten mądry, cichy i grzeczny – między innymi posługuje się procą. Eddy cechuje się sprytem i niezwykłą szybkością. Gracz staje się nim przede wszystkim w sytuacjach, gdy trzeba pokonać sporą odległość w niewielkim czasie. Co więcej postać ta potrafi wykonywać podwójne skoki.

Na całą zabawę składa się dwanaście rozbudowanych leveli. Poziom trudności nie jest zbyt wysoki, gdyż pozycja ta adresowana jest przede wszystkim do młodszych użytkowników. Wirtualne środowisko jest niemalże lustrzanym odbiciem kreskówkowego pierwowzoru.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Ed, Edd n Eddy: Jawbreakers!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Powrót Eda, Edda i Eddy'ego do świata gier
Powrót Eda, Edda i Eddy'ego do świata gier

wiadomość15 czerwca 2007

Także w naszym kraju widzom kanału Cartoon Network przypadły do gustu przygody trzech zwariowanych chłopaków, czyli Eda, Edda i Eddy'ego. Szalone trio zagościło również w świecie rozrywki elektronicznej – m.in. dzięki pozycji o nazwie Ed, Edd n Eddy: The Mis-Edventures. Teraz z myślą o konsoli Nintendo DS w firmie D3 Publisher of America powstaje kolejna gra z "Edwardami" w rolach głównych.