Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3
Okładka Eat Them! (PS3)
OkładkaEat Them! (PS3)

Eat Them! PS3

Gra akcji z widokiem z góry, nastawiona na destrukcję otoczenia. Po stworzeniu własnego potwora, wykonujemy szereg misji polegających na niszczeniu ogromnej metropolii.

Akcji | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Eat Them! Premiera PS3

22grudnia2010

producent: Fluffy Logic wydawca: Sony Interactive Entertainment

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Eat Them! to gra akcji, w której wcielamy się w potężną bestię, szerzącą strach i zniszczenie w wirtualnej metropolii. Jej producentem jest studio Fluffy Logic. Eat Them! zostało wydane wyłącznie w wersji cyfrowej, za sprawą PlayStation Network.

Rozgrywkę w Eat Them! rozpoczyna się od zaprojektowania własnego potwora. Służy do tego tzw. Monster Lab, w którym gracz łączy posiadane części (m.in. kończyny lub też dodatkową broń), tworząc w ten sposób unikalne bestie, zdolne zrównać z ziemią nawet największe budynki (gra pozwala wymyślić do pięciu milionów kombinacji). W miarę uczestnictwa w kolejnych misjach, gracz uzyskuje dostęp do potężniejszych części, pozwalających mu modyfikować statystyki podopiecznego.

Eat Them! pozwala wziąć udział w kilku zróżnicowanych typach misji. Znajdziemy wśród nich m.in. opcję survival (przetrwaj jak najdłużej), a także racing (zniszcz jak największą powierzchnię miasta w jak najkrótszym czasie). Produkcja umożliwia również wzięcie udziału w niczym nieskrępowanej destrukcji. Należy jednak pamiętać, aby cały czas uważać na atakujące bestię wojsko. Ubytki w energii można jednak uzupełnić zjadając żołnierzy lub też przypadkowych mieszkańców.

Sporym atutem Eat Them! jest możliwość toczenia rozgrywki także w sieciowym trybie kooperacji. Pozwala on wziąć udział w tych samych misjach w towarzystwie kolegów z PlayStation Network. W tym samym czasie radosnej destrukcji mogą się oddawać maksymalnie cztery osoby.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Eat Them!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Eat Them! Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network