Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPSV
Okładka Dungeon Travelers 2: The Royal Library & The Monster Seal (PSV)
OkładkaDungeon Travelers 2: The Royal Library & The Monster Seal (PSV)

Dungeon Travelers 2: The Royal Library & The Monster Seal PSV

Dungeon Travelers 2: The Royal Library & The Monster Seal to turowa gra z gatunku dungeon crawler. Gracz kontroluje drużynę złożoną z młodych dziewcząt i walczy z kolejnymi potworami zagrażającymi królestwu Romulea.

RPG | turowe | manga i anime | dungeon-crawler | jRPG | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dungeon Travelers 2: The Royal Library & The Monster Seal Premiera PSV

27marca2013

producent: Aquaplus wydawca: Atlus

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dungeon Travelers 2: The Royal Library & The Monster Seal

Demon Gaze

Persona 4 Golden

Mary Skelter: Nightmares

Dungeon Travelers 2: The Royal Library & The Monster Seal to gra z gatunku dungeon crawler z licznymi elementami RPG. Przejmujemy kontrolę nad drużyną złożoną z młodych dziewczyn i walczymy z kolejnymi czyhającymi na nas niebezpieczeństwami. Za produkcję w wersji na PlayStation Vita odpowiada studio Aquaplus.

Opowiedziana historia rozgrywa się w królestwie Romulea. Wraz z niespodziewaną inwazją bestii oraz demonów, niegdyś spokojna kraina znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Aby powstrzymać zataczającą coraz to szersze kręgi rebelię, Królewska Biblioteka wysyła ze specjalną misją niejakiego Frieda – bohatera, w którego wcielamy się jako gracz. Protagonista szybko zdaje sobie sprawę z tego, że samodzielnie nie jest w stanie przeciwstawić się złu, które opanowało ziemię, poszukuje więc pomocy u szesnastu wyjątkowych dziewcząt rozsianych po całym królestwie. Pokonując je w walce lub wyświadczając im przysługę, może je następnie wcielić do swojej drużyny i stopniowo nawiązywać z nimi coraz bliższe relacje.

Każdą ze zwerbowanych postaci można dodatkowo rozwijać – w obrębie gry funkcjonuje aż trzydzieści specjalizacji, które różnią się od siebie dostępnymi umiejętnościami. Nasze sojuszniczki możemy wyposażyć także w unikalny ekwipunek, pomagający pokonywać kolejnych przeciwników. Sama walka odbywa się w systemie turowym, zaś aby odnieść zwycięstwo gracz musi wykazać się odpowiednim strategicznym zmysłem oraz właściwie dobrać skład drużyny.

Dungeon Travelers 2: The Royal Library & The Monster Seal oferuje oprawę graficzną bezpośrednio nawiązującą do kanonów mangi i anime. Większość werbowanych postaci została stworzona w oparciu o koncept ocierający się o tzw. lolicon – czyli mocne seksualizowanie niewinnie wyglądających, młodych dziewcząt. Z tego powodu gra w wydaniu europejskim została dodatkowo ocenzurowana względem wersji japońskiej.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Dungeon Travelers 2: The Royal Library & The Monster Seal: 16+