Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Dungeon Hearts (PC)

Dungeon Hearts PC

Dungeon Hearts to wyprodukowana przez studio Cube Roots mieszanka gry logicznej wzorowanej na serii Bejeweled z silnymi elementami RPG. Walka odbywa się poprzez odpowiednie dopasowywania kryształów o tych samych kolorach.

Logiczne | fantasy | elementy RPG | 2D

PC Windows
Okładka Dungeon Hearts (PC)

producent: Cube Roots

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28marca2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dungeon Hearts to produkcja łącząca elementy gry logicznej i RPG. Projekt opracowało studio Cube Roots.

Akcja toczy się w pełnej magii krainie fantasy. Gracze obejmują kontrolę nad grupą śmiałków, którzy próbowali powstrzymać wskrzeszenie Mrocznej Istoty. Zostali jednak zdradzeni i zawiedli. Ich poświęcenie nie poszło jednak na marne, bo gdy demon zajrzał do serc bohaterów, aby poznać ich najbardziej skryte tajemnice, oni zrobili to samo i dzięki temu odkryli sposób na rozprawienie się z bestią.

Zabawa w Dungeon Hearts polega głównie na toczeniu bitew z potworami. Starcia te zrealizowane są w formie gry logicznej wzorowanej na serii Bejeweled. Na ekranie płyną w stronę bohaterów cztery strumienie różnorodnych run. Naszym zadaniem jest tworzenie kombinacji minimum trzech run takiego samego typu. Pozwala to na wyprowadzanie ataków i czarów, obronę postaci oraz inicjowanie kombosów. Nie jest to łatwe, gdyż z tego samego strumienia korzystają również potwory. Rozgrywka jest więc wyścigiem między graczem a monstrami o najlepsze wykorzystanie pojawiających się run.

Każdy z bohaterów posiada unikalne umiejętności, które możemy rozwijać dzięki elementom RPG. W ten sposób postacie uczą się nowych ataków oraz zaklęć, takich jak leczenie, czy spowalnianie czasu. Wszystko to powoduje, że nie wystarczy właściwie dopasowywać run. Zamiast tego trzeba jeszcze opracowywać w szybkim tempie właściwą strategię bitewną opartą na zdolnościach bohaterów. Kampania składa się z serii generowanych losowo starć. W trakcie zabawy przyjdzie nam zmierzyć się z czterdziestoma typami przeciwników i czterema bossami. Po pokonaniu każdego wroga poznajemy kolejny skrawek informacji o historii świata oraz przeszłości bohaterów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Dungeon Hearts

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Dungeon Hearts

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 GT lub lepsza)
  • 400 MB HDD
  • Windows Vista/7